عقارات للبيع في ازها الساحل الشمالي, صفحة 24

1,089 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ١٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالتكيفات و المطبخ على الاجوون مباشر

    Inn Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٤ متر مربع

    ١٦٨٬٠٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليهك بافضل موقع لا تتردد فرصه لن تتكرر !!

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٢٣ متر مربع

    ١٢٨٬٤٥٥ جنيه/متر مربع

  • 28

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه متشطب صف أول لاجون وفيو البحر بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه باطلالة مميزة و تشطيب كامل+تكيفات للبيع -10س

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه باطلالة بحرية مميزة بمقدم 5% علي 10 س

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٦٧٢٬١٤٤ جنيه

    سنيور شاليه150م جاردن150م باقل سعر و اميز لوكيشن

    متصدر

    Allocate Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٧٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي ريسيل على لاجون بالتكيفات ازها الساحل

    Allocate Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٨١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بريميوم شاليه متشطب للبيع في راس الحكمة قسط 10سنين

    Property Hills Star logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٤٤٬٧١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٬١٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب بالتكيفات للبيع في ازها بجوار فوكا باي

    Property  Hills. logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٣٠٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه صف اول بمقدم5% فقط علي 10سنوات متساوية

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه110م متشطب بالتكييفات فيو لاجون بمقدم2.3مليون

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 114متر متشطب بالتكييفات فيو بحر مقدم2.6مليون

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٢٢٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر صف أول على البحيرة التسليم خلال سنة

    New Avenue Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٨٩ متر مربع

    ٥٨٬١٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو بحر وبحيره 0%مقدم قسط 10 سنين اقل سعر !

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه باقل سعر فيو بحر ولاجون بدون مقدم قسط 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه باقل سعر فيو بحر ولاجون بدون مقدم قسط 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ١١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٠٬٣٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه برايم لوكيشن متشطب بالتكيفات والمطبخ بمقدم5%

    Evergreen Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٣ متر مربع

    ٨٤٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    برايم شالية ف أزها دايركت على اللاجون قسط علي 10 س

    Evergreen Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٠٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٩٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بروف قسط ع10سنين ف ازها الساحل الشمالي

    Closer logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٩٨ متر مربع

    ١٠١٬٥٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 1,900,000=شاليه+جاردن+فيو بحر 100%+تشطيب كامل

    Falcon for Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي مباشرة على اللاجون، جاهز استلام ،مقدم5%

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ١١٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه لقطه علي البحر بالتكييفات و المطبخ في ازها

    Z Investments For Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١١٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه علي البحر مباشره متشطب بالتكييفات و المطبخ

    Z Investments For Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ١٣٤٬١٤٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في ازها الساحل بدون مقدم و اقساط / 10 سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ١٧٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز فى ازها متشطب بدون مقدم قسط حتى 10 سنين

    Evergreen Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٠٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع