شاليهات للبيع في لافيستا راس الحكمة, صفحة 11

303 عقارات أخرى
  • 12

    شاليه

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب استلام فورى بجاردن245م فيو بحر قسط10م

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٧٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية بجاردن اوبن فيو في لافيستا راس الحكمة علي 4س

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري في لافيستا راس الحكمة

    Inn Properties logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٧٬٧٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١١٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    بينت هاوس متشطب جاهزة للسكن من لافيستا بجانب مراسي

    Inn Properties logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 29

    شاليه

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع – صف أول – إطلالة مباشرة على اللاجون

    property hills Elite logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفيتن صف اول على اللاجون متشطب قريه لافيستا

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية فوري 150م بجاردن متشطب لافيستا راس الحكمة

    Property Hills Star logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مرحلة اللاجونا ف لافيستا راس الحكمة قسط7سنين

    Property Hills Star logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه ارضي مجهز بالكامل (لافيستا راس الحكمه)

    Gold Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه ارضي + غرفه ناني لافيستا رأس الحكمه

    Gold Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية مميز للبيع استلام فوري متشطب ف لافيستا

    Property Hills Star logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب+التكييفات بمقدم1.6Mوقسط10س_ازها عالبحر

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٣ متر مربع

    ١٣٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    على البحر فـ لافيستا الساحل أرضي بجاردن 3 غرف

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٦٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف (جاهز للسكن)sea view بتشطيب ultra mode

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين بحديقه احسن فيو في لافيستا راس الحكمه

    Egypt Best Properties logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي للبيع في لافيستا رأس الحكمة

    Gold Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية ارضى للبيع فى لافيستا راس الحكمة

    Gold Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في لافيستا رأس الحكمة، طابق أول

    Gold Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين للبيع تشطيب كامل ف لافيستا راس الحكمة

    Property Hills Star logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    برايم لوكيشن شاليه متشطب بجاردن للبيع بالتقسيط

    Property Hills Star logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر لشاليه غرفتين 150م استلام فورى فيو بحر

    Property Hills Star logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن متشطب بالتكييفات ف لافيستا راس الحكمة

    Property Hills Star logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن متشطب بفيو علي البحر للبيع - لافيستا

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 غرفة | تشطيب كامل | لا فيستا رأس الحُكمة

    Good Vibe Homes logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٧١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ٣٬٥٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو مائي ب سعر مميز و قسط يصل ل 10 سنين

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٣٧٬٢١٠ جنيه/متر مربع