عقارات 7 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 5

309 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٥٠٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر فيلا-موقع مميز-استلام فوري

    The Choice For Real Estate logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    7+

    ٦٣٥ متر مربع

    ٧٨٬٨٩٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استاندالون 1000 متر في كمبوند ايفي نيو جيزه

    Vida Solutions logo image

    ايفي, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, الجيزة

    7

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استاندالون 1000 متر في كمبوند ايفي نيو جيزه

    Vida Solutions logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استاندالون 1000 متر في كمبوند ايفي نيو جيزه

    Vida Solutions logo image

    ايفي, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, الجيزة

    7

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 1000 متر للبيع فى ايفى كومباوند نيو جيزا

    Vida Solutions logo image

    ايفي, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, الجيزة

    7

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 150م متشطبة للبيع حى الفيروز حدائق اكتوبر

    Vida Solutions logo image

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في بالم هيلز جولف إكستنشن فيو لاندسكيب

    Gate real estate marketing logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    7

    ٤٧٠ متر مربع

    ١١٠٬٦٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري في ذا ستيتس | مع مساحه ارض كبيره

    Egypt Best Properties logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7

    7

    ٤٣٢ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كاملة التشطيب بحمام سباحة - قسط 9 سنوات

    Inn Properties logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    7

    6

    ١٬٢٧٤ متر مربع

    ٣٩٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ٧ غرف استلام ٢٠٢٦ بلوكيشن مميز بمقدم .١٠.٧ م

    The Choice For Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    7+

    ٤٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في بالم هيلز جولف إكستنشن

    KAMF logo image

7

    7

    ٤٧٠ متر مربع

    ١١١٬٧٠٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    رويال ميدوز \ فيلا 875 م \ استلام فورى \ 3 ادوار

    رويال ميدوز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7

    5

    ٧٦٠ متر مربع

    ٤٠٬١٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة ناصية استلام فوري بحديقة كبيرة مميزة

    TREX logo image

7

    7

    ٤٧٠ متر مربع

    ١١١٬٧٠٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر فخم متشطب علي النيل بحمام سباحة خاص بالتقسيط

    Property Hills Star logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    7

    7

    ١٬٧٠٠ متر مربع

    ١٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله 406م الحي التاسع الترا سوبر لوكس

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    الحي التاسع, الشيخ زايد, الجيزة

    7

    7

    ٦٢٤ متر مربع

    ٣٦٬٠٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٨٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع 4500م كمبوند الثورة الخضراء

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7

    7+

    ١٬٥٠٠ متر مربع

    ٥٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا غير مكشوفة مع نظام تقسيط

    Residia logo image

7

    7+

    ٤٣٠ متر مربع

    ٩٣٬٠٢٣ جنيه/متر مربع

  • 3

    فيلا

    ١٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع – ميني كمبوند، الحزام الأخضر

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    شارع الحزام الأخضر بوابة 6, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    6

    ٣١٢ متر مربع

    ٥٠٬٩٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم مميز لفيلا فاخره بمقدم 5% و قسط يصل 7 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    7

    ٦٠٦ متر مربع

    ١٤٣٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب بالكامل للبيع الكرمه2 الحي الخامس

    Driven Properties logo image

    الكرما 2, الحي الخامس, الشيخ زايد, الجيزة

    7

    7

    ٤٦٥ متر مربع

    ٥٣٬٧٦٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة للبيع في الشيخ زايد موقع مميز

    Home Select for real estate logo image

    الشيخ زايد, الجيزة

    7

    7+

    ١٬٢٤١ متر مربع

    ٣٢٬٢٣٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا في كمبوند ريحانة 6 أكتوبر طريق الواحات

    Driven Properties logo image

    كمبوند ريحانة, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    7+

    ٧٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كاملة التشطيب بحمام سباحة - قسط 9 سنوات

    Inn Properties logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    7

    6

    ١٬٢٧٤ متر مربع

    ١٠٬٢٠٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع - كمبوند رويال سيتي - الشيخ زايد

    متصدر

    Osoul Misr logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7

    7+

    ٧٣٠ متر مربع

    ٧٥٬٣٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كبيرة مع تقسيط – جولف إكستنشن – سعر عادل

    Residia logo image

7

    7+

    ٥٣٠ متر مربع

    ٧٥٬٤٧١ جنيه/متر مربع