عقارات 7 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 2

309 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالم هيلز جولف إكستنشن فيلا بفيو على لاندسكيب

    Triple S Real Estate logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    7

    ٤٧٠ متر مربع

    ١١٠٬٦٣٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٥٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Grand Villa, Prime Location, Below Market Price

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    7

    7

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٨٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Forte Villa, Best Location, Below Market Price

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    7

    7

    ٥٣٠ متر مربع

    ١٥٦٬٦٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    stand alone for sale in golf extension palm hills

    Selection Code logo image

7

    7

    ٦٠٠ متر مربع

    ٨٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا نصف تشطيب بموقع رئيسي للبيع في جولف إكستينشن

    Teleo For Real Estate logo image

7

    7

    ٦٢٠ متر مربع

    ٨٥٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • بالم هيلز جولف فيوز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Palm Hills
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق مصر اسكندرية الصحراوي,جولف فيوز

    3 - 7+ غرفة

  • 12

    فيلا

    ٧٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فريدة من نوعها تشطيب داخلى راقى جدا

    Rokn Real Estate logo image

    الكارما 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7

    7

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٧٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع - كمبوند الياسمين - الشيخ زايد

    Osoul Misr logo image

    الياسمين, الحي الرابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    7

    7

    ٧٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر للبيع في أو ويست - فرصة استثنائية

    RE/MAX Al Mohager logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    7+

    ٨٠٠ متر مربع

    ٧٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 1000م² – إطلالة مميزة

    Residia logo image

7

    7

    ٧٠٠ متر مربع

    ٧٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بحمام سباحة موقع مميز -مينا جاردن سيتي

    RE/MAX Everest logo image

    الياسمين جرينلاند, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    7

    ٨٨٠ متر مربع

    ٣٩٬٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • أدفيدا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Adva Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,مجمع دي في دي نيوسايد

    4 - 7 غرفة

  • 9

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بحمام سباحة موقع مميز -مينا جاردن سيتي

    RE/MAX Everest logo image

    مينا جاردن سيتي, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    7

    ٨٨٠ متر مربع

    ٣٩٬٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٧٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول جولف+ فيو بحيره/ نيو جيزة فورى اقل سعر

    The Way logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    7

    ١٬٢٥٦ متر مربع

    ٥٨٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول جولف نيو جيزة فورى اقل سعر

    The Way logo image

7

    6

    ١٬٣٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول جولف + بحيرة في نيو جيزة فورى اقل سعر

    The Way logo image

7

    7

    ١٬٥١٠ متر مربع

    ٨٦٬٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة للسكن للبيع في ذا كراون من بالم هيلز

    Property  Hills. logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    7+

    ٤٠٦ متر مربع

    ٢٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 4

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة للبيع كمبوند الربوةالشيخ زايد

    Home Select for real estate logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٩٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع – جولف إكستنشن، بالم هيلز

    Houses and More For Real Estate logo image

7

    7

    ٦٢٠ متر مربع

    ٨٤٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كبيرة مع تقسيط – جولف إكستنشن – سعر عادل

    Residia logo image

7

    7+

    ٥٣٠ متر مربع

    ٧٥٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 620 متر استلام فوري في جولف اكستنشن

    Selection Code logo image

7

    7

    ٦٢٠ متر مربع

    ٨٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الوحدة الوحيدة بنظام التقسيط في مشروع "جولف فيوز"

    RE/MAX Al Mohager logo image

7

    4

    ٤٤٥ متر مربع

    ٤٩٬٤٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر مضيئة | إطلالة جولف مفتوحة من الخلف

    Residia logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    7+

    ٩٧٠ متر مربع

    ١١٥٬٤٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في داره 340 م مفروش بسعر لقطه

    دارا جاردنز, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    5

    ٣٤٠ متر مربع

    ٩٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 950م للبيع في الياسمين

    RE/MAX Everest logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7

    7+

    ٥٠٠ متر مربع

    ٥٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 950م للبيع في الياسمين

    RE/MAX Everest logo image

    الياسمين, الحي الرابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    7

    7+

    ٩٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع متشطبة بالكامل في الياسمين

    RE/MAX Everest logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7

    7

    ٥٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع