عقارات 7 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 12

309 عقارات أخرى
  • 8

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع جاردينيا بارك - طريق الوحات - 6 اكتوبر

    Guides Real Estate logo image

    جاردينيا بارك, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    7+

    ٨٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – فيلا مستقلة في رويال سيتي

    Beltone logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7

    7+

    ٧٣٠ متر مربع

    ٧٥٬٣٤٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في الحي التاسع بالشيخ زايد.

    Real Vision logo image

    شارع البستان, الحي التاسع, الشيخ زايد, الجيزة

    7

    5

    ٥٧٠ متر مربع

    ٤٣٬٨٥٩ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع قرب مول العرب - فيها مولد كهرباء

    Mkank Estate | مكانك العقارية logo image

    دارا جاردنز, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    5

    ٤٤٢ متر مربع

    ٧٩٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع خلف مول العرب كمبوند جرين هايتس

    Royal Hub Real Estate logo image

    جرين هايتس, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    7

    ١٬١٥٠ متر مربع

    ٤٣٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله 650م للبيع بجانب بالم هيلز الشيخ زايد

    كمبوند الزراعيين, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    7

    ٦٥٠ متر مربع

    ١٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 500 م² للبيع في رويال ميدوز – 3 أدوار وتشطيبا

    رويال ميدوز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7

    7

    ٥٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر للبيع مع مسبح خاص السعر قابل للتفاوض بحري مميز

    Crafters Real Estate logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    7+

    ٤٬٠٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر للبيع مع مسبح خاص السعر قابل للتفاوض بحري مميز

    Crafters Real Estate logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    7+

    ٤٬٠٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس للبيع – أمام أركان مول – الشيخ زايد

    فرست هايتس, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    7

    ٤٠٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٬٧٧٣٬٠٠٠ جنيه

    فيلتك 738م 7غرف+7حمام جاهزة حالا للسكن بقسط 9سنين

    متصدر

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7

    7

    ٧٣٨ متر مربع

    ٦٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة مستقلة جاهزة للاستلام في بيراميدز ووك

    بيراميدز ووك, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    7+

    ٧٣٠ متر مربع

    ٣٥٬٦١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا522م استلام فوري بالسعر القديم وبتكملة اقساط

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    7

    ٥٢٢ متر مربع

    ١١٬٨٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه فيلا فاخرة للبيع في جرين فيليج -الشيخ زايد

    كمبوند الزراعيين, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    7

    ٦٥٠ متر مربع

    ١٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٣٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة صف أول على الجولف وفي موقع شديد التميز

    Flip logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    6

    ١٬٦٠٠ متر مربع

    ١٤٨٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى الربوة تطل علي الجولف بسعر مميز

    CBE New Homes logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7

    7

    ٨٨٠ متر مربع

    ٥٦٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع بأرقي احياء في الشيخ زايد.

    Real Vision logo image

    شارع البستان, الحي التاسع, الشيخ زايد, الجيزة

    7

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون بحمام سباحه للبيع-كمبوند الياسمين

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    الياسمين, الحي الرابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    7

    5

    ١٬٠٠٥ متر مربع

    ٤١٬٧٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 300م خاصة مستقلة بحدائق أكتوبر متشطبة بالكامل

    sherwoods property logo image

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ٢١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في كمبوند لافيدا ٧ غرف استلام فوري

    Element logo image

    لافيدا البستان, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    6

    ٥٠٥ متر مربع

    ٢٩٬٧٠٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في كمبوند لافيدا ٧ غرف استلام فوري

    Element logo image

    لافيدا البستان, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في بالم هيلز جولف إكستنشن مميزة

    Element logo image

7

    7

    ٦٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة بالربوة – موقع حرف U على الواجهة

    Zayed Gate logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7

    5

    ٣٢٥ متر مربع

    ١٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٥٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – فيلا مستقلة (موديل Z)-بالم هليز -جولف اكس

    الافين للتسويق العقاري logo image

7

    7

    ٤٧٠ متر مربع

    ١١١٬٧٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره أول صف جولف بسعر مميز و تصميم راقى جدا

    CBE New Homes logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    7+

    ٩٧٥ متر مربع

    ١١٢٬٨٢٠ جنيه/متر مربع