عقارات 6 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 10

1,047 عقارات أخرى
  • 30

    منزل مزدوج

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع 500م كمبوند رويال ميدوز

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    رويال ميدوز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ٧٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في كومبوند كونكورديا

    كونكورديا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ٧٩٩ متر مربع

    ٥٦٬٣٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر فيلا ب6 غرف 444م بموقع مميز - The Estates

    Property Hills Star logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ٤٤٤ متر مربع

    ٥٣٬٤٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٤٢٤٬٠٤٠ جنيه

    فيلا 6غرف+5حمام بـ1,4 مليون ربع سنوي/توتال 26مليون

    الكارما 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    5

    ٣١٦ متر مربع

    ٤٬٥٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٤٬٠٢٠٬٨١٨ جنيه

    فيلا في قلب الشيخ زايد بـ26مليون/مقدم 4 مليون

    الكارما 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    5

    ٣١٦ متر مربع

    ١٢٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع بتسهيلات - في كمبوند جراند هايتس

    متصدر

    DMG logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٦٢٠ متر مربع

    ٤٠٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 1000 م – للبيع - كمبوند وادي النخيل– المرحلة

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    وادي النخيل, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    3

    ٣٦٧ متر مربع

    ٢٩٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى بفيو علي الجولف فى جولف فيوز

    Property  Hills. logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٢٦٥ متر مربع

    ١٠٧٬٥٤٧ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ٥٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا متشطبه في الشيخ زايد كمبوند رويال سيتي

    Vida Solutions logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    7

    ٥٣٠ متر مربع

    ١٠٦٬٦٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    حدائق اكتوبر المربع الذهبي دوبليكس 370 متر

    طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    4

    ٣٧٠ متر مربع

    ١٤٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع: فيلا مستقلة 340م في كومبوند بريما هايتس

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    فرست هايتس, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٣٤٠ متر مربع

    ٦٦٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ذا كراون | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ٥١٧ متر مربع

    ٨١٬٢٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ون ستوري فيلا 6غرف+7حمام+بيسين 3دق من بيفرلي هيلز

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    7

    ٥٨٧ متر مربع

    ٢٥٬٥٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ون ستوري فيلا 6غرف+7حمام+بيسين 3دق من بيفرلي هيلز

    طريق بيفرلي هيلز, الحي السابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    7

    ٥٨٧ متر مربع

    ٢٥٬٥٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فيلا للبيع في الخمايل – المرحلة الثانية

    RE/MAX Everest logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فيلا للبيع في الخمايل – المرحلة الثانية

    RE/MAX Everest logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فيلا للبيع في الخمايل – المرحلة الثانية

    RE/MAX Everest logo image

    كناريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٬١٩٢٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس قسط بزايد جوار اركان 12.4م كاش او مقدم 1.1م

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٤٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٬١٩٢٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس قسط بزايد جوار اركان 12.4م كاش او مقدم 1.1م

    اتريو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٤٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس ٣٧٢ متر تشطيب فاخر للبيع في جرين ٥

    The X Site For Real Estate logo image

    جرين 5, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    4

    ٣٧٢ متر مربع

    ٣٧٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول علي الجولف - استلام فوري

    Inn Properties logo image

6

    5

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٠٢٩٬٤٥٠ جنيه

    فيلا ضخمه سعر مغري في بي اكس اعلي تبه في بالم هيلز

    Property  Hills. logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7+

    ٣١٣ متر مربع

    ٣٢٬٠٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون ميدل صف تاني علي الجولف سعر مغري في جولف فيو

    Property  Hills. logo image

6

    7

    ٣٧٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كبيرة بسعر الكاش و تقسيط يصل الى 12سنة-باديه

    Property  Hills. logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٣٩٨ متر مربع

    ٤٥٬٢٢٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 330م جاهزه للاستلام بسعر مغري في او ويست

    Property  Hills. logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ٣٣٠ متر مربع

    ٤٢٬٤٢٤ جنيه/متر مربع