عقارات 6 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 9

1,047 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لامتلاك فيلا مستقلة تطل علي البحيرات

    Home Select for real estate logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٤٠٥ متر مربع

    ٧٦٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون نصف تشطيب بتصميم فاخر وموقع مميز -الما

    RE/MAX Everest logo image

    الما, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    7+

    ٥٧٣ متر مربع

    ٦١٬٠٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أكبر فيلتين ستاند ألون في ذا كراون – بالتقسيط

    Residia logo image

6

    7+

    ٦٣٠ متر مربع

    ٦٩٬٨٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع تايب 2 - ب كراون - فيو الاجون

    متصدر

    Home Select for real estate logo image

6

    6

    ٦٥٦ متر مربع

    ٤٧٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تصميم خاص – 3 فلل بإطلالة مفتوحة

    Residia logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٥٥٠ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل للبيع 287م كمبوند بيراميد هيلز

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٢٨٧ متر مربع

    ٦٢٬٣٦٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    أي فيلا

    ١٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا روف متشطبة بالكامل بالتكيفات

    The Choice For Real Estate logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٣٩٤ متر مربع

    ٣٥٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع 355م كمبوند تويا الحزام الاخضر

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    تويا كمباوند, شارع حوض 2, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    أي فيلا

    ١٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا روف متشطبة بالكامل بالتكيفات

    The Choice For Real Estate logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٣٩٤ متر مربع

    ٣٥٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    أي فيلا

    ١٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا روف متشطبة بالكامل بالتكيفات

    The Choice For Real Estate logo image

    أبهى, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٣٩٤ متر مربع

    ٣٥٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع كوبوند الخمايل الشيخ زايد

    Luminera Real Estate logo image

    محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 900م ذا كراون بالم هيلز-استيلام فورى

    Properties-Today.com logo image

6

    7

    ٨١١ متر مربع

    ٥٧٬٣٣٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٢٬٥١٣٬٥٤٥ جنيه

    فيلا Ttpe W استلام فورى للبيع فى باديه بالم هيلز

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٤٥٨ متر مربع

    ٧٠٬٩٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم و عاين فورا فيلا بمساحه ضخمه540م بمقدم2مليون

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٥٤٠ متر مربع

    ٣٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم و عاين فورا فيلا بمساحه ضخمه540م بمقدم2مليون

    أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٥٤٠ متر مربع

    ٣٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فى ذا كراون بالم هيلز بجوار جولف فيوز

    Property  Hills. logo image

6

    6

    ٣٦٠ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم و عاين فورا فيلا بمساحه ضخمه540م بمقدم2مليون

    حدائق الاهرام, الجيزة

    6

    5

    ٥٤٠ متر مربع

    ٣٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلامستقله للبيع 480م كمبوند روك ايدين

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    4

    ٤٨٠ متر مربع

    ٣٢٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون للبيع في كمبوند ريحانة – الشيخ زايد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    كمبوند ريحانة, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ٤٧٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٣٩٩٬٦٠٠ جنيه

    فيلا ضخمه جاهزه للسكن بأرخص سعر في ذا ستيتس سوديك

    Property  Hills. logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    7+

    ٤٤٤ متر مربع

    ٢٣٬٤٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بجاردن فى اب فيل جوار ذا كراون بالم هيلز

    Property  Hills. logo image

    كمبوند اب فيل, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٣٨٥ متر مربع

    ٢٠٬٧٧٩ جنيه/متر مربع

  • 25

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم و عاين فورا فيلا بمساحه ضخمه540م بمقدم2مليون

    متصدر

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٥٤٠ متر مربع

    ٣٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في الشيخ زايد داخل كومباوند الياسمين

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    الياسمين, الحي الرابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ٤٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مستقلة في الاجريا سوديك

    Home Select for real estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فى ذا استيتس سوديك بالقرب من بيفرلى هيلز

    Property  Hills. logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ٣٦٥ متر مربع

    ٢٤٬٦٥٧ جنيه/متر مربع