بيوت و فلل 5 غرفة نوم للبيع في مدينة 6 أكتوبر, صفحة 58

1,567 عقارات أخرى
  • 12

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كبيرة 261م استلام فورى جنب بالم هيلز بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢٦١ متر مربع

    ١٥٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 358م بسعر شقه في كمبوند فاخر بالتقسيط المريح

    Property Hills... logo image

    شارع حوض 1, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٣٥٨ متر مربع

    ٦٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كبيرة 261م استلام فورى جنب بالم هيلز بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢٦١ متر مربع

    ١٥٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 380م استلام فورى بالشيخ زايد فيو خيالى قسط 6س

    كليوباترا سكوير, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٨٠ متر مربع

    ١٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا 278م استلام فورى جنب بالم هيلز + قسط

    Property Hills... logo image

    بالم فيلا, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٢٧٨ متر مربع

    ١٧٬٩٨٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا دور واحد للبيع في اويست ٣٢٠م استلام فوري مميز

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٣٢٠ متر مربع

    ١١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كبيرة 261م استلام فورى جنب بالم هيلز بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    بالم فيلا, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢٦١ متر مربع

    ١٥٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا 278م استلام فورى جنب بالم هيلز + قسط

    Property Hills... logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٢٧٨ متر مربع

    ١٧٬٩٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر فيلا 375م فيوحمام سباحة قرب بالم هيلز قسط

    Property Hills... logo image

5

    5

    ٣٧٥ متر مربع

    ١٠٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر فيلا منفصلة 450م , 6 غرف جنب نيو جيزة قسط

    Property Hills... logo image

    هضبة, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 3

    فيلا

    ١١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة موقع مميز داخل كيفا - فرصة مش بتتكرر

    Al Ahly Sabbour logo image

    كيفا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٣٣٠ متر مربع

    ٣٥٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 780 متر للبيع في كمبوند جاردينيا بارك ٢

    West City logo image

    جاردينيا بارك, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٧٩٠ متر مربع

    ٤٣٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 380م استلام فورى بالشيخ زايد فيو خيالى قسط 6س

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٨٠ متر مربع

    ١٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بالتكيفات و المطبخ باقل سعر ذا كراون

    CBE New Homes logo image

5

    5

    ٤١٥ متر مربع

    ٨٤٬٣٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا 278م استلام فورى جنب بالم هيلز + قسط

    Property Hills... logo image

5

    5

    ٢٧٨ متر مربع

    ١٧٬٩٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كبيرة 261م استلام فورى جنب بالم هيلز بالتقسيط

    Property Hills... logo image

5

    4

    ٢٦١ متر مربع

    ١٥٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | فيلا مستقله على فيو مميز استلام 6 شهور

    Gate real estate marketing logo image

5

    7+

    ٤٠٦ متر مربع

    ٦٦٬٥٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر فيلا436م بالشيخ زايد قسط 10س خلف مول العرب

    بورتو اكتوبر, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٣٦ متر مربع

    ١١٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر فيلا منفصلة 450م , 6 غرف جنب نيو جيزة قسط

    Property Hills... logo image

    سولايا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر فيلا 375م فيوحمام سباحة قرب بالم هيلز قسط

    Property Hills... logo image

    جدار, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٧٥ متر مربع

    ١٠٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا 278م استلام فورى جنب بالم هيلز + قسط

    Property Hills... logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٢٧٨ متر مربع

    ١٧٬٩٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كبيرة 261م استلام فورى جنب بالم هيلز بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢٦١ متر مربع

    ١٥٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 380م استلام فورى بالشيخ زايد فيو خيالى قسط 6س

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٨٠ متر مربع

    ١٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر فيلا منفصلة 450م , 6 غرف جنب نيو جيزة قسط

    Property Hills... logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كبيرة 261م استلام فورى جنب بالم هيلز بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢٦١ متر مربع

    ١٥٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة 6 أكتوبر
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة 6 أكتوبر

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…