تاون هاوس 5 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 10

353 عقارات أخرى
  • 11

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل تاون هاوس استلام فوري 287م فيو الاهرامات

    Real Vision logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٢٨٧ متر مربع

    ٥٥٬٧٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا بمشروع o west بمقدم ٢ مليون و ٩٠٠ الف

    Pharos Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٢٤٩ متر مربع

    ١١٦٬٤٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس تشطيب فاخر بالتكييفات فى جولف اكستنشن

    The Way logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ١٠٥٬٦٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس - استلام فورى - مقدم 13.5 مليون

    The Way logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٢١٥ متر مربع

    ٦٢٬٧٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون كورنر - متشطب -استلام فورى - مقدم 20 مليون

    The Way logo image

5

    5

    ٢١٥ متر مربع

    ٩٣٬٠٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 385م كمبوند سولايا انرشيا امام نيو جيزة

    سولايا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٨٥ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع بسعر لقطة كمبوند سولايا مكان مميز

    سولايا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٨٥ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كبير للبيع بموقع مميز اقل سعر ف الكمبوند

    The Way logo image

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٣٨٥ متر مربع

    ٣٥٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٠٬٣٦٥٬٩٠٣ جنيه

    تاون هاوس متوسط مبني بالفعل بمقدم 5.5 م

    The Choice For Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٤٬٥٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فورى وجاهز للمعاينة في ذا كراون

    The Way logo image

5

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بموقع مميز للبيع في ذا كراون بالم هيلز

    The Way logo image

5

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٦٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بإطلالة مفتوحة للبيع في بيراميد هيلز

    The Way logo image

5

    5

    ٢٨٧ متر مربع

    ٥٧٬٤٩١ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فيو مفتوح - اقل سعر - استلام فوري

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٩٬٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 190متر باديا بالم هيلز بسعر لقطه

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٠٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل 280 م تشطيب الترا سوبرلوكس ليك دريم

    Guides Real Estate logo image

    كمبوند ليك دريم, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٥٨٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس جاهز بأقل مقدم في ذا كراون | 13,5 مليون

    The Way logo image

5

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بافضل سعر في ديونز امام بيفرلي هيلز

    Property  Hills. logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بموقع مميز في فاها كارما بجوار ذا استيتس

    Property  Hills. logo image

    VAHA من شركة الكرمة للتطوير العقاري, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع مقدم 10% تقسيط زايد ISOLA VILLA

    Abrag Real Estate logo image

    فلل ايسولا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٢٧٠ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٬٦٣٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا قسط بجوار نيو جيزه 21م كاش او بمقدم 1.6م

5

    6

    ٢٨١ متر مربع

    ٥٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    Town house prime location in Emmar Belle ve Rtm

    Selection Code logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٨٣٬٧٢٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون متشطيب للبيع كمبوند ايفر جرين حدائق اكتوبر

    ايفرجرين, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٢٥٥ متر مربع

    ٦٢٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 305 متر للبيع فى كومباوند جولز فيو لاجون

    Vida Solutions logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٣٠٥ متر مربع

    ٦٠٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 27

    تاون هاوس

    ١٣٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل في كمبوند سوليا فيو حمام سباحة

    Abrag Real Estate logo image

    سولايا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٣٨٥ متر مربع

    ٣٥٬٩٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٬٦٣٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا قسط بجوار نيو جيزه 21م كاش او بمقدم 1.6م

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٢٨١ متر مربع

    ٥٬٨١٨ جنيه/متر مربع