تاون هاوس 5 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 14

353 عقارات أخرى
  • 11

    تاون هاوس

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 385م سولايا 6 أكتوبر امام نيو جيزة

    سولايا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٨٦ متر مربع

    ٣٧٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس في كمبوند Soleya يتكون من 5 غرف

    سولايا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٣٨٥ متر مربع

    ٣٧٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 327م للبيع كمبند جولز علي طريق الصحراوي

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٢٧ متر مربع

    ٧٠٬٣٣٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس في كمبوند سولايا مدينة الشيخ زايد

    سولايا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٨٥ متر مربع

    ٣٨٬٩٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم استلام فوري تاون هاوس في فيلدج ويست

    Property  Hills. logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    تاون هاوس

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا 198م فالشيخ زايد من سوديك بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ١٩٨ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا تاون هاوس بكمبوند جراند هايتس كواديكو

    Royal Hub Real Estate logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٠١ متر مربع

    ٤٦٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا ع وصله دهشور,أمام بيفرلى 0 %مقدم وقسط

    Property Hills... logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا فاخرة قسط فالشيخ زايد قرب بيفرلى

    Property Hills... logo image

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا فاخرة متشطبه بالكامل جنب ذاكروان قسط

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٢٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا316م استلام فورى من سوديك بالشيخ زايد قسط 8س

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣١٦ متر مربع

    ٩٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٤٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا فاخرة متشطبه بالكامل جنب ذاكروان قسط

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٢١٬٣٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 5 غرف | تشطيب كامل | ويست تاون

    Good Vibe Homes logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ٩٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس ٢٥٢م كومباوند جولز - انرشيا -

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣١٠ متر مربع

    ٤٦٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 260م من هايد بارك بجوار هايبر الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    تاون هاوس

    ١٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – تاون هاوس Middle بكمبوند كونتننتال ريزيدنس

    Zayed Gate logo image

    كونتيننتال ريزيدنس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٢٦٦ متر مربع

    ٥٧٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    تاون هاوس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس كورنر - كمبوند حدائق المهندسين

    Guides Real Estate logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين بموقع مميز تقسيط ع 5سنوات داخل كمبوند الخمائل

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٥٢٩ متر مربع

    ١٨٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطب للبيع في بادية استلام فوري -بالم هيلز

    Property Hills Star logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٥٠٣ متر مربع

    ٣٣٬٧٩٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مميز جدا للبيع في كمبوند ايفر جرين

    ايفرجرين, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٢٥٥ متر مربع

    ٦٢٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    تاون هاوس

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا داخل كمبوند ويستاون سوديك

    Home Select for real estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٠٦ متر مربع

    ٩٤٬٧٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في كمبوند ATRIO – الشيخ زايد

    Beltone logo image

    اتريو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٢٤٦ متر مربع

    ٦٧٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس متشطب بالتكيفات كمبوند جولز اكتوبر

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٢٧ متر مربع

    ٧٠٬٣٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس في سوليا فيو مميز للاهرامات الجيزه

    Element logo image

    سولايا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٥٤٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري 300م للبيع في صن كابيتال

    Miami Life Real Estate logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٦٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع