عقارات للبيع في الشيخ زايد

22,692 عقارات أخرى
  • شقة - 2 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في بارك سايد ريزيدنس - أبراج زيد - كمبوندات الشيخ زايد - الشيخ زايد - الجيزة
    شقة - 2 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في بارك سايد ريزيدنس - أبراج زيد - كمبوندات الشيخ زايد - الشيخ زايد - الجيزة
    14

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل 100م متشطبه بالتكييفات والمطبخ دور 8 وتقسيط

    Promax Property Investors logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مميزة للبيع في الباتيو زهراء استلام فوري

    متصدر

    property hills Elite logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٢٥ متر مربع

    ٩٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٦١٬٠٠٠ جنيه

    قسط ربع سنوي 560 الف و اجمالي20,7مليون استلام فوري

    متصدر

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٣٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فورى فى ابراج زد الشيخ زايد بجوار الربوه

    متصدر

    Property  Hills. logo image

4

    3

    ٣٠١ متر مربع

    ١٩٬٩٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالمطبخ والتكييفات مميزة للبيع PSR زد ويست

    متصدر

    RE/MAX Everest logo image

3

    4

    ١٨٨ متر مربع

    ٥٧٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • ويست فيو ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Housing and Development Company for Real Estate
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,ويست فيو ريزيدينس

    2 - 3 غرفة

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في ذا استيتس سوديك – نيو زايد

    متصدر

    Beltone logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٨٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ٨٬١٦٥٬٠٠٠ جنيه

    إستلم توين هاوس بفيو مفتوح فى إيتابا بجانب الربوة

    متصدر

    Property  Hills. logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٩ متر مربع

    ٣٠٬٣٥٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة فوري متشطبة بالتكييفات بقلب زايد

    متصدر

    Inn Properties logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٢٥٬٤٤٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة بالكامل بمقدم 5 % واقساط علي 10 س

    متصدر

    Held Real Estate logo image

    ذا هيليدج, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ١١٨٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٢٦١٬٢٠٥ جنيه

    شقه متشطبه ف الشيخ زايد جاهزه للسكن الفوري

    متصدر

    Property Group logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • سولانا

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Ora Developers
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,سولانا

    2 - 5 غرفة

  • 9

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فاي سوديك للبيع

    متصدر

    Niche Investments logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    5

    ٢٣٩ متر مربع

    ٦٦٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    منزل مزدوج

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع كمبوند زايد ديونز

    متصدر

    Niche Investments logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    7+

    6

    ٦٠٠ متر مربع

    ٧١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر مميز للبيع على اقساط حتى 2028 في بيل فيي

    متصدر

    Master Mind Real Estate Services logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٠٤ متر مربع

    ٧٥٬٦٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٬٥٠٣٬٠٤٥ جنيه

    اقل سعر فى الماركت استاندالون فيلا فورى ليك ويست

    متصدر

    Square Real Estate logo image

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٩٧ متر مربع

    ٤١٬٥٦٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - الخمائل اشيخ زايد - تشطيب و فرش فندقي

    متصدر

    Osoul Misr logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • لايرز أوف جرين - سولانا ويست

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Ora Developers
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    2 - 5 غرفة

  • 13

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه -للبيع - بسعر مميز جدا -فيلدج ويست -الشيخ زايد

    متصدر

    Osoul Misr logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٤٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى الربوة بحمام سباحة متشطبة بالكامل

    متصدر

    Osoul Misr logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كمبوند الربوة - الشيخ زايد

    متصدر

    Osoul Misr logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٧٠ متر مربع

    ١٢١٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا - للبيع - كمبوند الربوة - فيو الجولف

    متصدر

    Osoul Misr logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٠٢٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 25

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع -كمبوند الربوة - فيو الجولف بحمام سباحة

    متصدر

    Osoul Misr logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • لومين هايتس

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٠٠٥٬٠٠٠ جنيه

    الجيزة,الشيخ زايد

    3 غرفة

  • 12

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع - رويال ميدوز - الشيخ زايد

    متصدر

    Osoul Misr logo image

    رويال ميدوز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    6

    ٥٥٠ متر مربع

    ٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه للبيع - كمبوند كازا - بيفرلي هيلز - زايد

    متصدر

    Osoul Misr logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٧ متر مربع

    ٥٨٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ٣٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع - باتيو الزهراء الشيخ زايد

    متصدر

    Tatari Investments logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ١١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٣٢٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر استوديو متشطب موقع مميز جدا للبيع فى زيد

    متصدر

    Square Real Estate logo image

1

    2

    ٦٨ متر مربع

    ٤٠٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 24

    دوبلكس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس أرضي٢٢٥م²للبيع بالتكييفات و المطبخ –ويستاون

    متصدر

    Ammaier for real estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • بارك فالي أوسيس 2

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    EFID Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه متشطبه بالكامل بالتكيفات برايم لوكيشن

    متصدر

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٢٢٬٥٢٢ جنيه/متر مربع