عقارات 4 غرفة نوم للبيع في الحزام الاخضر, صفحة 8

184 عقارات أخرى
  • 12

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا فاخرة 298م موقع مميز ع 10 سنوات

    Property Hills... logo image

    شارع حوض 8 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٩٨ متر مربع

    ١٣٬٤٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا مستقله للبيع كمبوند لومين هايتس الحزام الاخضر

    Guides Real Estate logo image

    شارع حوض 2, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٢٨ متر مربع

    ٣٠٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا فاخرة 298م موقع مميز ع 10 سنوات

    Property Hills... logo image

    شارع حوض 3, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٩٨ متر مربع

    ١٣٬٤٢٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا فاخرة 298م موقع مميز ع 10 سنوات

    Property Hills... logo image

    شارع حوض 3, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٩٨ متر مربع

    ١٣٬٤٢٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا فاخرة 298م موقع مميز ع 10 سنوات

    Property Hills... logo image

    شارع حوض 8 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٩٨ متر مربع

    ١٣٬٤٢٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر Standalone Villa للبيع | Park Valley تقسيط 12س

    Property Hills... logo image

    بارك فالي ديوان, شارع حوض 18 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٤ متر مربع

    ٣٤٬١٨٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر Standalone Villa للبيع | Park Valley تقسيط 12س

    Property Hills... logo image

    بارك فالي لايان, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٤ متر مربع

    ٣٤٬١٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٠٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين هاوس تكملة اقساط ZAYA الحزام الاخضر

    Origin Real Estate logo image

    شارع حوض 10 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ٣٧٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٠٬٨٣١٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر شقه و متاح تقسيط ع10 سنين في الشيخ زايد

    Property Hills... logo image

    شارع حوض 6 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٨ متر مربع

    ٤٣٬٦٧٣ جنيه/متر مربع