عقارات 4 غرفة نوم للبيع في الحزام الاخضر, صفحة 5

187 عقارات أخرى
  • 11

    تاون هاوس

    ١١٬٤١٧٬٤٠٠ جنيه

    فيلتك 255م بسعر شامل كل التكاليف في الشيخ زايد

    شارع الحزام الأخضر بوابة 6, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٤٤٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    منزل مزدوج

    ١٦٬٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع الحزام الاخضر .

    شارع حوض 3, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٣٦٠ متر مربع

    ٤٦٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 21

    تاون هاوس

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا تاون 240م باقل سعر فى السوق بالتقسيط

    شارع حوض 2, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    منزل مزدوج

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه ب جانب طريق وصله دهشور ب قسط ل 10 سنين

    شارع حوض 8 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٦ متر مربع

    ٦٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتك 4 غرف+4 حمام بسعر شقة جمب MV Chillout-خالصة

    طريق وصلة دهشور, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦١ متر مربع

    ٣٤٬٨٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا بجاردن 178م ورا مول العرب بسعر شامل

    طريق وصلة دهشور, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦١ متر مربع

    ٣٤٬٨٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٦٩٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على وصلة دهشور بسعر لقطه 15,248,000و متاح قسط

    Property Hills... logo image

    شارع حوض 3, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٨ متر مربع

    ٢٬٤٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٦٩٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على وصلة دهشور بسعر لقطه 15,248,000و متاح قسط

    Property Hills... logo image

    شارع حوض 1, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٨ متر مربع

    ٢٬٤٢٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١١٬٤١٧٬٤٠٠ جنيه

    فيلا كبيرة 255م للبيع بنص السعر على وصلة دهشور

    شارع حوض 6 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٤٤٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١١٬٤١٧٬٤٠٠ جنيه

    فيلتك 255م بسعر شامل كل التكاليف في الشيخ زايد

    شارع حوض 6 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٤٤٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتك 4 غرف+4 حمام بسعر شقة جمب MV Chillout-خالصة

    بورتو اكتوبر, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦١ متر مربع

    ٣٤٬٨٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا بجاردن 178م ورا مول العرب بسعر شامل

    بورتو اكتوبر, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦١ متر مربع

    ٣٤٬٨٦٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٩٣٬١٢٥ جنيه

    فيلا ٢٦١م، قسط ربع سنوي ٣٩٣الف، توتال كاش ١١ مليون

    بورتو اكتوبر, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦١ متر مربع

    ١٬٥٠٦ جنيه/متر مربع

  • 2

    فيلا

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع 382م كمبوند بورتو اكتوبر (موقع م

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    بورتو اكتوبر, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٨٢ متر مربع

    ٢٦٬٧٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ب اقل سعر ب الماركت امتلك تاون هاوس بليك ويست 235م

    شارع حوض 2, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٧٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر شقه 780الف مقدم و14سنه اوسعر كاش3.9مليون

    Property Hills... logo image

    بارك فالي حلا, شارع حوض 18 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر شقه 780الف مقدم و14سنه اوسعر كاش3.9مليون

    Property Hills... logo image

    بارك فالي ديوان, شارع حوض 18 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر شقه 780الف مقدم و14سنه اوسعر كاش3.9مليون

    Property Hills... logo image

    بارك فالي لايان, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 255م²بحديقة 180م² بالتقسيط 14 سنه في نيو زايد

    Foton Real Estate logo image

4

    5

    ٢٥٥ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 255م²بحديقة 180م² بالتقسيط 14 سنه في نيو زايد

    Foton Real Estate logo image

4

    5

    ٢٥٥ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 255م²بحديقة 180م² بالتقسيط 14 سنه في نيو زايد

    Foton Real Estate logo image

    بارك فالي لايان, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢٥٥ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٬٤١٧٬٤٠٠ جنيه

    فيلا كبيرة 255م للبيع بنص السعر على وصلة دهشور

    شارع حوض 4 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٤٤٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١١٬٤١٧٬٤٠٠ جنيه

    فيلتك 255م بسعر شامل كل التكاليف في الشيخ زايد

    شارع حوض 4 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٤٤٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 26

    تاون هاوس

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمقدم 100 ألف فقط-تقسيط10س | ماونتن فيو-كاش15

    Property Hills... logo image

    بورتو اكتوبر, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٬٤١٧٬٤٠٠ جنيه

    فيلا كبيرة 255م للبيع بنص السعر على وصلة دهشور

    طريق وصلة دهشور, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٤٤٬٧٧٤ جنيه/متر مربع