عقارات 4 غرفة نوم للبيع في الحزام الاخضر, صفحة 4

187 عقارات أخرى
  • 13

    فيلا

    ١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ف كمبوند فاخر قسط ع14سنه او كاش 6,250,000

    Property Hills... logo image

    بارك فالي لايان, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٩ متر مربع

    ٦٨١ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٩٬٠٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 266م في One50 مع ElGabry ب5% مقدم - 10 سنين

    Promax Property Investors logo image

    شارع حوض 1, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٦ متر مربع

    ٧١٬٧٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٧٬٩٥٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 350م بسعر الLaunch بخصم 15% وتقسيط 12 سنه

    Promax Property Investors logo image

    شارع حوض 7 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٥١٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٤٬١٠٨٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا 275م بسعر الLaunch بخصم 15% وقسيط 12 سنه

    Promax Property Investors logo image

    شارع حوض 7 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٥١٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٧٬٩٥٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 350م بسعر الLaunch بخصم 15% وتقسيط 12 سنه

    Promax Property Investors logo image

    شارع حوض 8 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٥١٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٤٬١٠٨٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا 275م بسعر الLaunch بخصم 15% وقسيط 12 سنه

    Promax Property Investors logo image

    شارع حوض 8 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٥١٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر ممتاز لسرعة البيع قريبة وصلة دهشور الشيخ زايد

    Brokers Hub logo image

    الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر شقه 780الف مقدم و14سنه اوسعر كاش3.9مليون

    Property Hills... logo image

    بارك فالي حلا, شارع حوض 18 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر شقه 780الف مقدم و14سنه اوسعر كاش3.9مليون

    Property Hills... logo image

    بارك فالي ديوان, شارع حوض 18 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر شقه 780الف مقدم و14سنه اوسعر كاش3.9مليون

    Property Hills... logo image

    بارك فالي لايان, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ف كمبوند فاخر قسط ع10سنين او كاش 16,588,000

    Property Hills... logo image

4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ف كمبوند فاخر قسط ع10سنين او كاش 16,588,000

    Property Hills... logo image

4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ف كمبوند فاخر قسط ع10سنين او كاش 16,588,000

    Property Hills... logo image

    بارك فالي لايان, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ف كمبوند فاخر قسط ع10سنين او كاش 16,588,000

    Property Hills... logo image

    شارع حوض 3, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ف كمبوند فاخر قسط ع10سنين او كاش 16,588,000

    Property Hills... logo image

    شارع حوض 1, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض مغرى لفيلا امام بيفرلى زايد مقدم 2م/9س كاش15م

    طريق وصلة دهشور, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢٨٦ متر مربع

    ٦٬٩٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض مغرى لفيلا امام بيفرلى زايد مقدم 2م/9س كاش15م

    شارع حوض 3, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢٨٦ متر مربع

    ٦٬٩٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١١٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ب اقل سعر في ليك ويست 230 متر استلام قريب

    شارع حوض 3, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٥١٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١١٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ب اقل سعر في ليك ويست 230 متر استلام قريب

    شارع حوض 1, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٥١٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا548م فاخرة جاهزة للسكن للبيع على محور 26 يوليو

    property hills Elite logo image

    شارع حوض 6 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٥٤٨ متر مربع

    ٣٬٦٤٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا548م فاخرة جاهزة للسكن للبيع على محور 26 يوليو

    property hills Elite logo image

    شارع حوض 8 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٥٤٨ متر مربع

    ٣٬٦٤٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا548م فاخرة جاهزة للسكن للبيع على محور 26 يوليو

    property hills Elite logo image

    شارع حوض 7 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٥٤٨ متر مربع

    ٣٬٦٤٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا548م فاخرة جاهزة للسكن للبيع على محور 26 يوليو

    property hills Elite logo image

    شارع حوض 3, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٥٤٨ متر مربع

    ٣٬٦٤٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا548م فاخرة جاهزة للسكن للبيع على محور 26 يوليو

    property hills Elite logo image

    شارع حوض 1, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٥٤٨ متر مربع

    ٣٬٦٤٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١١٬٤١٧٬٤٠٠ جنيه

    فيلا كبيرة 255م للبيع بنص السعر على وصلة دهشور

    شارع الحزام الأخضر بوابة 6, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٤٤٬٧٧٤ جنيه/متر مربع