عقارات 4 غرفة نوم للبيع في الحزام الاخضر, صفحة 3

187 عقارات أخرى
  • 9

    فيلا

    ٦٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا 300م+جنينة 231م+بيسين كاش او قسط 14س

    بارك فالي حلا, شارع حوض 18 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٦٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا 300م+جنينة 231م+بيسين كاش او قسط 14س

    بارك فالي ديوان, شارع حوض 18 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٦٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا 300م+جنينة 231م+بيسين كاش او قسط 14س

    بارك فالي لايان, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا مميزه 252م 3 ادوار على وصله دهشور مباشر

    شارع حوض 1, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢٥٢ متر مربع

    ١٩٬٨٤١ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر403م باقل سعر فى ليك ويست بالتقسيط

    شارع حوض 3, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٤٠٣ متر مربع

    ١٢٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة استلام فوري فقلب زايد بمقدم25%وقسط890Q

    بورتو اكتوبر, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٦٤ متر مربع

    ١٣٬٠٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة استلام فوري فقلب زايد بمقدم25%وقسط890Q

    شارع حوض 1, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٦٤ متر مربع

    ١٣٬٠٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة استلام فوري فقلب زايد بمقدم25%وقسط890Q

    شارع الحزام الأخضر بوابة 6, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٦٤ متر مربع

    ١٣٬٠٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة استلام فوري فقلب زايد بمقدم25%وقسط890Q

    طريق وصلة دهشور, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٦٤ متر مربع

    ١٣٬٠٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة استلام فوري فقلب زايد بمقدم25%وقسط890Q

    شارع حوض 4 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٦٤ متر مربع

    ١٣٬٠٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة استلام فوري فقلب زايد بمقدم25%وقسط890Q

    كينجز واي, طريق بوليفارد, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٦٤ متر مربع

    ١٣٬٠٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة استلام فوري فقلب زايد بمقدم25%وقسط890Q

    شارع حوض 6 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٦٤ متر مربع

    ١٣٬٠٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة استلام فوري فقلب زايد بمقدم25%وقسط890Q

    شارع حوض 8 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٦٤ متر مربع

    ١٣٬٠٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة استلام فوري فقلب زايد بمقدم25%وقسط890Q

    شارع حوض 3, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٦٤ متر مربع

    ١٣٬٠٤٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مساحه 325 متر فى الحزام الاخضر اكتوبر

    Guides Real Estate logo image

    شارع حوض 1, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٣٢٥ متر مربع

    ٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بتكملة اقساط امام بيفرلي هيلز في الشيخ زايد

    شارع حوض 1, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة استلام فوري فقلب زايد بمقدم25%وقسط890Q

4

    4

    ٣٦٤ متر مربع

    ١٣٬٠٤٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١١٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا264م بتكملة اقساط بالشيخ زايد امام بيفرلي هيلز

    شارع حوض 2, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٤ متر مربع

    ٤٥٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على وصلة دهشور بسعر لقطه 11,730,000و متاح قسط

    Property Hills... logo image

    شارع حوض 3, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٨ متر مربع

    ٥٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على وصلة دهشور بسعر لقطه 11,730,000و متاح قسط

    Property Hills... logo image

    شارع حوض 1, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٨ متر مربع

    ٥٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع امام وصله دهشور في الاحواض باقل سعر

    Selection Code logo image

    شارع حوض 26 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١١٬٤١٧٬٤٠٠ جنيه

    فيلا كبيرة 255م للبيع بنص السعر على وصلة دهشور

    شارع حوض 8 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٤٤٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١١٬٤١٧٬٤٠٠ جنيه

    فيلتك 255م بسعر شامل كل التكاليف في الشيخ زايد

    شارع حوض 8 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٤٤٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ف كمبوند فاخر قسط ع14سنه او كاش 6,250,000

    Property Hills... logo image

4

    4

    ٢٧٩ متر مربع

    ٦٨١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ف كمبوند فاخر قسط ع14سنه او كاش 6,250,000

    Property Hills... logo image

4

    4

    ٢٧٩ متر مربع

    ٦٨١ جنيه/متر مربع