عقارات 4 غرفة نوم للبيع في التوسعات الشمالية, صفحة 14

433 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ١٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سـعر فيلا مستقله ب تشيل اوت بارك فيو لاندسـكيب

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢٦٣ متر مربع

    ٦٠٬٤٥٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون للبيع في ماونتن فيو شيل اوت بارك 6اكتوبر

    Vida Solutions logo image

4

    5

    ٣١٣ متر مربع

    ٧٣٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع أول سكن ألترا سوبر لوكس في جراند هايتس

    Driven Properties logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٤٩٥ متر مربع

    ٥٧٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره من افضل مطور ب قسط ل 10 سنين

4

    4

    ٣٩٦ متر مربع

    ١١٬٦١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره من افضل مطور ب قسط ل 10 سنين

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٩٦ متر مربع

    ١١٬٦١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره من افضل مطور ب قسط ل 10 سنين

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٩٦ متر مربع

    ١١٬٦١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمساحة 203م استلام فورى تشطيب سوبر لوكس تقسيط

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٣ متر مربع

    ١٩٬٧٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بالكامل بجراند هايتس بأقل سعر سوق 345م

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٤٥ متر مربع

    ١٩٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٦٦٬٠٠٠ جنيه

    ايفيلا186م+165م جاردن امام بيفرلي هيلز بقدم 600الف

4

    4

    ١٨٦ متر مربع

    ٣٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 283 للبيع جراند هايتس موقع مميز بكمبوند

    Abrag 2 logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٣ متر مربع

    ٤٩٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ف مونتن فيو اتشيل اوت بارك

    Property Hills Star logo image

4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ٣٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل فيلا فخمة بحمام سباحة متشطبة بالتكيفات

    Property Hills Star logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٦٥٣ متر مربع

    ٤٧٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مش هيتكررفيلا ب100الف مقدم و10س او كاش15مليون

    Property Hills... logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مش هيتكررفيلا ب100الف مقدم و10س او كاش15مليون

    Property Hills... logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مش هيتكررفيلا ب100الف مقدم و10س او كاش15مليون

    Property Hills... logo image

4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    دوبلكس

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة دوبلكس+ بجنينه كبيرة استلام فورى قسط

    Property Hills... logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٢ متر مربع

    ٢٧٬٠٢٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٦٦٬٠٠٠ جنيه

    ايفيلا186م+165م جاردن امام بيفرلي هيلز بقدم 600الف

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ١٨٦ متر مربع

    ٣٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فاخر للبيع – جراند هايتس – جاهز للاستلام

    property hills Elite logo image

4

    4

    ٤٣٦ متر مربع

    ٩٬١٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع تاون هاوس 283م داخل كمبوند جراند هايتس

    Abrag 2 logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٣ متر مربع

    ٤٩٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس في كمبوند جراند هايتس استلام فوري

    Abrag 2 logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٣ متر مربع

    ٤٩٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٢٬٣٨٦٬١٨٨ جنيه

    فيلا 396-جراند هايتس-2مليون مقدم/10س او كاش16مليون

    Property Hills... logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٩٦ متر مربع

    ٦٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٥٬٣٥٠٬٨٢١ جنيه

    بسعر مش هيتكرر 100الف مقدم فقط و10س او كاش15مليون

    Property Hills... logo image

4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٧٣٬٠٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس استلام فوري في نيوم باقل سعر في الماركت

    Vira Real Estate logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٧٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٥٬٣٥٠٬٨٢١ جنيه

    بسعر مش هيتكرر 100اف مقدم فقط وتقسيط 10س عرض خاص

    Property Hills... logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٧٣٬٠٩٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٥٬٣٥٠٬٨٢١ جنيه

    بسعر مش هيتكرر 100اف مقدم فقط وتقسيط 10س عرض خاص

    Property Hills... logo image

4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٧٣٬٠٩٩ جنيه/متر مربع