عقارات 4 غرفة نوم للبيع في التوسعات الشمالية, صفحة 17

434 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٤٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن 224م مع جاردن 112م بموقع مميز جدا

    MADAEN GROUP logo image

    بيت الوطن التكميلى, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ١٨٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٧٦٧٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة215م دور اول ثاني نمرة من البوليفارد

    MADAEN GROUP logo image

4

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ١٧٬٥٢٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع 284م سوبرلوكس جراند هايتس 6 أكتوبر

    Abrag 2 logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٤ متر مربع

    ٥٤٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فالسوق فيلا 261م+ حديقه 178م بخصم كبير 30%

    Property Hills... logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦١ متر مربع

    ٣٢٬١٨٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فالسوق فيلا 261م+ حديقه 178م بخصم كبير 30%

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦١ متر مربع

    ٣٢٬١٨٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فالسوق فيلا 261م+ حديقه 178م بخصم كبير 30%

    Property Hills... logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦١ متر مربع

    ٣٢٬١٨٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل| فيلا 355م تايبB شيل اوت بارك باقل سعر فوري

    La Costa For Real Estate logo image

4

    4

    ٣٥٥ متر مربع

    ٥٣٬٢٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب للبيع في جراند هايتس دقايق لزايد

    Property Hills Star logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٣ متر مربع

    ٥٦٬٧٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل| استاند الون كورنر 192م ف نيوم اكبر جاردن4br

    La Costa For Real Estate logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ١٩٢ متر مربع

    ٥٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٩٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل| ستاند الون 190م نيوم 4br كابري اكبر جاردن

    La Costa For Real Estate logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ١٩٢ متر مربع

    ٥٠٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ١٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل متشطب بالكامل - على محور البوليفارد

    Mkank Estate | مكانك العقارية logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٥٧٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا/بيع/تشل اوت بارك/موقع مميز/اقل سعر

    Home Destination logo image

4

    4

    ٢٦٣ متر مربع

    ٧٦٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس 287م تشطيب فاخر دوبل فيو في ديار 1

    كمبوند ديار التعمير, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٧ متر مربع

    ٣٤٬٨٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع – ماونتن فيو تشيل أوت بارك

    Beltone logo image

4

    4

    ٢٨٩ متر مربع

    ٦٧٬٤٧٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع | توين هاوس فيلا – كمبوند نيوم أقل سعر

    Home Select for real estate logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٧٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة مفروشة للبيع بجراند هايتس مع حمام سباحة

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٤٧٠ متر مربع

    ٦٠٬٦٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا/بيع/تشل اوت بارك/موقع مميز

    Home Destination logo image

4

    4

    ٣٨٧ متر مربع

    ٧٥٬٩٦٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع فى جراند هايتس

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٣ متر مربع

    ٥١٬٢٣٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٠٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه متشطبه استلام فوري بتكملة اقساط بسعر قديم

    متصدر

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٣ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري365م بفيو مفتوح تكملة قسط سعر مميز

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    6

    ٣٦٥ متر مربع

    ١٣٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع | تاون هاوس متوسط في دارا جاردنز – أكتوبر

    دارا جاردنز, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٢ متر مربع

    ٥٣٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اقل سعر فيلا مستقله ماونتن فيو تشل اوت بارك

    Gate real estate marketing logo image

4

    5

    ٢٩٠ متر مربع

    ٦٠٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦١٧٬٠٠٠ جنيه

    الأولي العقارية شقة 243 م استلام فوري

    الاولي العقارية logo image

4

    3

    ٢٤٣ متر مربع

    ١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٣٦٬٠٠٠ جنيه

    الأولي العقارية شقه 244 م استلام فوري

    الاولي العقارية logo image

4

    3

    ٢٤٤ متر مربع

    ١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٩٣٬٠٠٠ جنيه

    الأولي العقارية شقة 247 م استلام فوري

    الاولي العقارية logo image

4

    3

    ٢٤٧ متر مربع

    ١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع