عقارات 4 غرفة نوم للبيع في كمبوندات الشيخ زايد, صفحة 5

3,173 عقارات أخرى
  • 13

    فيلا

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك توين هاوس بحري استلام فوري في الشيخ زايد

    Egypt Best Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٦٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٧٤٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك متشطبه ب0% مقدم باطول فترة سداد في زايد

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٢٬٩٨١ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري ف باتيو الزهراء بمقدم 3,8 مليون

    متصدر

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ١٧٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس ف الباتيو فيرا الشيخ زايد بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    الباتيو فيرا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٨٬١٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة للاستلام بأفضل موقع داخل المشروع

    Egypt Best Properties logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٤٤٠ متر مربع

    ٨٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا٤غرف مفروشة بالكامل للإيجار+مسبح خاص–اليجريا

    Ammaier for real estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلتك علي اميز لوكيشن دايريكت وصلة دهشور

    Evergreen Properties logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    6

    ٢٨٨ متر مربع

    ٥٣٬٨١٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز فى اليجريا سودك

    Roots Development logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣١٩ متر مربع

    ١١٢٬٨٥٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله متشطبه مع حمام سباحه اول صف علي الجولف

    Ammaier for real estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣٨٠ متر مربع

    ١٥٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في ايتابا الشيخ زايد 394م+280م ارض

    Genova Investment logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    2

    ٣٩٤ متر مربع

    ٥٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بيع بتسهيلات بأجهزة ووحدات المطبخ والتكييفات

    REV Real Estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بجاردن 177متر في سوديك علي 10 سنوات

    Property  Hills. logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٢٩٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل توين فيلا 327م تشطيب الترا لوكس Hany Saad

    Promax Property Investors logo image

    ميدوز بارك, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٢٧ متر مربع

    ٧٠٬٣٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع كمبوند كازا مفروش اول سكن سعر مميز

    متصدر

    Vida Solutions logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٤٥ متر مربع

    ٥٩٬١٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 300 متر متشطبة للبيع فى بيفرلى هيلز موقع مميز

    متصدر

    Vida Solutions logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب بالكامل بموقع مميز إستلام فوري للبيع

    REV Real Estate logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٩٩ متر مربع

    ٥١٬٨٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري في باتيو الزهراء بجانب الربوة

    Inn Properties logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٠١ متر مربع

    ٤٣٬٧٨١ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٩٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ميدل تاون هاوس أنيق للبيع - كومباوند أتريو

    RE/MAX Al Mohager logo image

    اتريو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٨٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا VIP علي هضبه عاليه باطلاله مفتوحه ومش مجروحه

    Falcon for Real Estate logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس استلام فوري بجانب مطار سفنكس

    Property Hills VIP logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة مستقلة للبيع في كومباوند أليجريا

    RE/MAX Al Mohager logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بكمبوند V levels فيلا 288م للبيع في الشيخ زايد

    متصدر

    Oaks Real Estate logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٨ متر مربع

    ٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة فاخرة مع حديقه خاصة -بيفرلي هيلز

    RE/MAX Al Mohager logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٥٦ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في الشيخ زايد بكمبوند V levels

    Oaks Real Estate logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٩٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 230م للبيع بكمبوند V levels مقدم 1.800.000

    Oaks Real Estate logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع