شقق 4 غرفة نوم للبيع في مدينة 6 أكتوبر

594 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بجاردن خاص استلام قريب واقساط بتوصل ل10سنين

    Evergreen Properties logo image

    فيدا ريزيدنس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٦٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه+ جاردن متشطبه بالكامل استلام فوري في أو ويست

    The Way logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو آي سيتي أكتوبر

    Beltone logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيراميدز هيلز | شقة | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٣٣٢ متر مربع

    ٨٤٬٣٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 4 غرف نوم للبيع باعلى مده اقساط فى او ويست

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٤ متر مربع

    ٨٨٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • ذا ريتز كارلتون ريزيدنسز

    السعر عند الإطلاق:

    ١٣٢٬٤٦٣٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Palm Hills
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    4 غرفة

  • 18

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بإطلالة مزدوجة جاهزة للإستلام في الشيخ زايد

    شقق إم, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٢٢٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في دريم لاند جولف 2 دبل فيو حمام سباحه

    DMG logo image

    شارع دريم لاند, دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٥٣ متر مربع

    ٣٣٬٥٩٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في جاسبر ليكس – نيو جيزة

    Buyerside logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٠٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 4 غرف نوم للبيع باعلى مده اقساط فى او ويست

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٤ متر مربع

    ٨٨٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه لن تتكرر افخم و اميز شقه في 6 اكتوبر

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    كريك بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • جولز IV

    السعر عند الإطلاق:

    ١٥٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    INERTIA
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق مصر اسكندرية الصحراوي,جولز

    4 غرفة

  • 7

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 285م للبيع بالسياحية السادسة أمام مول العرب

    Properties-Today.com logo image

    المنطقة السياحية السادسة, المنطقة السياحية, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٨٥ متر مربع

    ٢٥٬٦١٤ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٢١٬٠٤٥٬٠٠٠ جنيه

    ذا كراون | شقة | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢٨٤ متر مربع

    ٧٤٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم100الف امتلك أميز سكاي لوفت فMV I city قسط 10س

    Evergreen Properties logo image

4

    5

    ٢٦٠ متر مربع

    ٢٢٬٨٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بحديقة تشطيب كامل في امبرفيل

    RE/MAX Everest logo image

4

    4

    ٢٣٦ متر مربع

    ٩٧٬٤٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيراميد هيلز | شقة | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

4

    5

    ٣٣١ متر مربع

    ٨٤٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • تسلا ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٢٣٣٬٧٥٤ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Tesla
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق الواحات,مجمع تسلا السكني

    4 غرفة

  • 10

    شقة

    ٤٠٬٠٩٢٬٣٦٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيبات فاخرة استلام فوري بالتقسيط

    New Avenue Real Estate logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٧٩ متر مربع

    ١٠٥٬٧٨٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في Swan Lake West 301m فيو مميز

    Property  Hills. logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٠١ متر مربع

    ٢٣٬٢٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام خلال سنه و نصف و بخصم 40% شقه 4 غرف فاخره!!

    Egypt Best Properties logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٩٢٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بفيو مميز في palm hill golf extension

    Rokn Real Estate logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فورى متشطبة فيو الاهرامات فى بيراميدز هايتس

    Property  Hills. logo image

    بيراميدز هايتس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٣٣٩ متر مربع

    ٢٣٬٥٩٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة ببينتهاوس 290م بجوار بالم هيلز

    Property Hills Star logo image

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٧٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر مساحة بأرقي تشطيب في ايون تاورز مول العرب بيع

    Blocks logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٤٣٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة في مشروع O WEST استلام فوري

    Selection Code logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٩ متر مربع

    ٣٥٬٥٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٨٠٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه في اويست متشطبه بالكامل بسعر اقل من الشركه

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٨٦٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 348 متر متشطبة في كمبوند سوان ليك ويست

    Crown Stone Realty logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٤٨ متر مربع

    ١٥٬٥١٧ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة 6 أكتوبر
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة 6 أكتوبر

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…