شقق 4 غرفة نوم للبيع في مدينة 6 أكتوبر, صفحة 9

594 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٩٬٥٤٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه فورى للبيع فى دريم لاند بمقدم 20% وبتسهيلات

    شركة أويسيز للتسويق العقاري logo image

    شارع دريم لاند, دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع - شقة في سوديك أكتوبر بلازا بحديقة

    Remax Westway logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٧ متر مربع

    ٤٠٬٨٥٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – تاون هاوس مميز بكمبوند بالم باركس

    Zayed Gate logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٣٥٧ متر مربع

    ٦٥٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بمدينه حدائق اكتوبر بدون فوائد

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في السياحية السادسة شارع عبد المنعم رياض

    Green City for real estate logo image

    المنطقة السياحية السادسة, المنطقة السياحية, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٦٬٨٠٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل متشطبه بالكامل بسعر اقل من الشركه

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٨٦٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع في جاردن هيلز تشطيب سوبر لوكس

    Guides Real Estate logo image

    جاردن هيلز اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كوادرو للبيع في الباتيو 6 | مفروش

    RE/MAX Everest logo image

    رايوس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 375 متر استلام فورى قسط 6 سنين قدام مول العرب

    property hills Elite logo image

    كيفا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٧٥ متر مربع

    ١٤٬١٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 375 متر استلام فورى قسط 6 سنين قدام مول العرب

    property hills Elite logo image

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٧٥ متر مربع

    ١٤٬١٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٩٢٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 181م² 4غرف على محور النوادي – كمبوند جِـيـرَان

    Foton Real Estate logo image

    فيدا ريزيدنس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٢٧٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٩٢٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 181م² 4غرف على محور النوادي – كمبوند جِـيـرَان

    Foton Real Estate logo image

    أقمار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٢٧٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٩٢٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 181م² 4غرف على محور النوادي – كمبوند جِـيـرَان

    Foton Real Estate logo image

    ذات, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٢٧٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٩٢٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 181م² 4غرف على محور النوادي – كمبوند جِـيـرَان

    Foton Real Estate logo image

    جيران رزيدنس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٢٧٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٩٢٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 181م² 4غرف على محور النوادي – كمبوند جِـيـرَان

    Foton Real Estate logo image

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٢٧٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - امام مول العرب في السياحية السادسة

    Green City for real estate logo image

4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٨٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه بكمبوند متكامل بأميز لوكيشن في مدينه اكتوبر

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    2

    ٢٢٩ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٩٢٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 181م² 4غرف على محور النوادي – كمبوند جِـيـرَان

    Foton Real Estate logo image

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ١٨١ متر مربع

    ٢٧٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 188م² أرضي بحديقة 69 م² – كمبوند جِـيـرَان

    Foton Real Estate logo image

    فيدا ريزيدنس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٢٨٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 188م² أرضي بحديقة 69 م² – كمبوند جِـيـرَان

    Foton Real Estate logo image

    أقمار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٢٨٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 188م² أرضي بحديقة 69 م² – كمبوند جِـيـرَان

    Foton Real Estate logo image

    ذات, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٢٨٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 188م² أرضي بحديقة 69 م² – كمبوند جِـيـرَان

    Foton Real Estate logo image

    جيران رزيدنس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٢٨٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 188م² أرضي بحديقة 69 م² – كمبوند جِـيـرَان

    Foton Real Estate logo image

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٢٨٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 188م² أرضي بحديقة 69 م² – كمبوند جِـيـرَان

    Foton Real Estate logo image

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٢٨٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة أرضي بجاردن – ديار 2 التوسعات الشماليه

    Smart-Homes Real Estate logo image

    ديار 2, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة 6 أكتوبر
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة 6 أكتوبر

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…