بيوت و فلل 3 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 74

1,993 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا متشطبة عرض محدود 5% مقدم قسط 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١٠٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 210م استلام فوري متشطبه بدون مقدم وبتكملة قسط

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر لفيلا 520م بمساحة ارض 1172م بوايت اويست

    Property Hills Star logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ١٩٣٬٣٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٬٨٣٧٬٨٧٨ جنيه

    أقل إجمالي فيلا متفصلة S استلام 2027 ريسيل بادية

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٦٤٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٤٬٤٨٤٬٧٠٠ جنيه

    أقل سعر فيلا S ببنتهاوس استلام 2027 ريسيل بادية

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠١ متر مربع

    ٧٢٬٠٦٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٤٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Premium Stand-alone Available Golf Extension

    متصدر

    The Choice For Real Estate logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٨٠٠ متر مربع

    ٦١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس230م تشطيب كامل استلام فوري للبيع فيBadya

    property hills Elite logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٣٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس230م تشطيب كامل استلام فوري للبيع فيBadya

    property hills Elite logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٣٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 210م استلام فوري متشطبه بدون مقدم وبتكملة قسط

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحمام سباحه بيفرلى هيلز استلام فورى موقع مميز

    SG Real Estate logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    5

    ٢٧٠ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس230م تشطيب كامل استلام فوري للبيع فيBadya

    property hills Elite logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٣٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٤٬٤٨٤٬٧٠٠ جنيه

    أقل سعر فيلا S ببنتهاوس استلام 2027 ريسيل بادية

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠١ متر مربع

    ٧٢٬٠٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٬٨٣٧٬٨٧٨ جنيه

    أقل إجمالي فيلا متفصلة S استلام 2027 ريسيل بادية

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠١ متر مربع

    ٦٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود فيلا متشطبة موقع مميز 5% مقدم قسط10سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون للبيع في Tara compound الشيخ زايد

    Guides Real Estate logo image

    تارا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٧٥٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس230م تشطيب كامل استلام فوري للبيع فيBadya

    property hills Elite logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٣٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس230م تشطيب كامل استلام فوري للبيع فيBadya

    property hills Elite logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٣٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٢٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    يلا مستقلة بموقع مميز جدًا للبيع في The Estates

    Flip logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ٥٠٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس230م تشطيب كامل استلام فوري للبيع فيBadya

    property hills Elite logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٣٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 210م استلام فوري متشطبه بدون مقدم وبتكملة قسط

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥١٬٣٥٣٬٨٨٨ جنيه

    للبيع من غير اوفر فيلا كورنر فى كايرو جيت سعر لقطه

    SG Real Estate logo image

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٠٥٬٤١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٬٠٠٨٬٤٠٠ جنيه

    للبيع فيلا نوع D استلام فوري ريسيل بادية

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣١٣ متر مربع

    ٥١٬١٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٬٣٣٤٬٩٤٥ جنيه

    فيلا منفصلة نوع G ريسيل بادية بالم هيلز أكتوبر

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٥٥٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا متشطبة عرض محدود 5% مقدم قسط 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٠٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع توين هاوس 185م داخل كمبوند نيوم اكتوبر

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٠٬٥٤٠ جنيه/متر مربع