بيوت و فلل 3 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 68

1,993 عقارات أخرى
  • 14

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط 10سنين فيلا 184م بحمام سباحة اقل سعر فى زايد

    property hills Elite logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٢١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في ماونتن فيو ب مقدم 110 الف و قسط علي 10سنين

    property hills Elite logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢١٦ متر مربع

    ٥٠٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ب6اكتوبر موقع و فيو مميز اقساط

    property hills Elite logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٦٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في رويال سيتي بموقع مميز جدًا

    Flip logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٤٥٠ متر مربع

    ١٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٧٬٣١٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا نوع N2 للبيع في بادية – 3 غرف نوم + غرفة ناني

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    5

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٦٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 25

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع 4200 متر المنصورية عند الصليبة

    عقارات حماد logo image

    المنصورية, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ٥٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في ماونتن فيو ب مقدم 110 الف و قسط علي 10سنين

    property hills Elite logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢١٦ متر مربع

    ٥٠٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ميدل بموقع مميز جدًا للبيع في ذا إستيتس

    Flip logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بموقع مميز جدًا في The Crown

    Flip logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٩٨٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة للبيع في موقع متميز داخل The Estates

    Flip logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٥٦٥ متر مربع

    ٧٧٬٨٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا بالشيخ زايد مساحة 275م موقع مميز اقساط

    property hills Elite logo image

    فلل دي جويا, دى جويا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا نص تشطيب للبيع في بالم فالي بالم هيلز

    Home Valley logo image

    بالم هيلز بالم فالي, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٥٢٢ متر مربع

    ٥٧٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 3 غرف – Golf Extension palm hills

    Maskan Consultancy logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في ماونتن فيو ب مقدم 110 الف و قسط علي 10سنين

    property hills Elite logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢١٦ متر مربع

    ٥٠٩ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بأقل سعر فيلا متشطبه فى اللجريا سوديك

    SG Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٤٢٥ متر مربع

    ١٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 312 متر في باديا باقل سعر.

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣١٢ متر مربع

    ٦٠٬٨٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا لفترة محدودة مقدم 100 الف قسط 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في ماونتن فيو ب مقدم 110 الف و قسط علي 10سنين

    property hills Elite logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢١٦ متر مربع

    ٥٠٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بموقع متميز في جولف إكستنشين

    Flip logo image

3

    4

    ٢٦٣ متر مربع

    ١٠٦٬٤٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا عرض محدود مقدم 100 الف قسط 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٠٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك دوبلكس فيلا بأقل سعر فى زايد الجديدة مقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في ماونتن فيو ب مقدم 110 الف و قسط علي 10سنين

    property hills Elite logo image

    مونتانيا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢١٦ متر مربع

    ٥٠٩ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بموقع مميز في جاردينيا بارك ١

    Flip logo image

    جاردينيا بارك, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٤١٠ متر مربع

    ٩٧٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 3

    فيلا

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا دوبلكس للبيع بالميرا أكتوبر 300م + حديقة خاصه

    Alaqariah For Investment logo image

    التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٩٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بموقع مميز ب6اكتوبر مساحة 260م

    property hills Elite logo image

    تاونى, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, الجيزة

    3

    2

    ٢٦٠ متر مربع

    ٢٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع