عقارات 3 غرفة نوم للبيع في مدينة 6 أكتوبر, صفحة 7

10,274 عقارات أخرى
  • 10

    تاون هاوس

    ١٢٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    سعرلايقارن تاون هاوس كورنر220م+جاردن 120م فيومميز

    Bright logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٥٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٠٧٢٬٥٠٠ جنيه

    فيلا جنب مول العرب متاح قسط او كاش 11,000,000

    Property Hills... logo image

    أبهى, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٦١ متر مربع

    ٤٬١٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بيتا جرينز في موقع متميز بمساحه مميزه

    New Avenue Real Estate logo image

    بيتا جاردنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة باقل سعر في اي سيتي اكتوبر كلاب بارك فوري

    متصدر

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٣١٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أو ويست فيلا للبيع تايب A استلام فوري موقع مميز

    Element logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٣٠ متر مربع

    ٥٦٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • ويست فيل

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٩١٤٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    2 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ١٦٬١١٢٬٠٠٠ جنيه

    Owest – Orascom 3 Bedrooms + Living Room + Nanny’s

    Maskan Consultancy logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٧٧٬٨٣٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أو ويست فيلا للبيع 3 غرف نوم استلام فوري موقع مميز

    Element logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٣٠ متر مربع

    ٥٦٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن للبيع بكمبوند اشجار سيتى كاملة التشطيب

    Landpeak Real Estate inv & Marketing logo image

    أشجار ريزيدنس, حي الاشجار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٠٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140م استلام فوري ماونتن فيو iCity أكتوبر

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بروف للبيع متشطبه في كمبوند بيراميدز هايتس

    Property Hills VIP logo image

    بيراميدز هايتس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٨١ متر مربع

    ٥٦٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • ريو فيلاز

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,الحزام الاخضر

    3 غرفة

  • 13

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 5% وقسط على 7 سنين في تاون 200م فيو مميز جدا

    Promax Property Investors logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٩٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجادن خاصة للبيع في مونتن فيو اكتوبر

    Key Point for real estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 5% وقسط على 7 سنين في توين 255م فيو مميز جدا

    Promax Property Investors logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ١٥٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا ببالم هيلز اكتوبر مساحة 240م موقع مميز

    property hills Elite logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٣٩ متر مربع

    ٢٧٬١٩٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو مميز جدا على الليك فى امبرفيل نيو جيزة

    plan-B logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٢ متر مربع

    ١٠٧٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • فلو

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٥٧٨٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    ZG Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر,فلو

    1 - 3 غرفة

  • 28

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف فيوز | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٤٤٣ متر مربع

    ٩٤٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تولوا او ويست موقع مميز

    Element logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تولوا او ويست موقع مميز

    Element logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس باقل سعر بماونتن فيو اي سيتي اكتوبرفوري

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٨٬٦٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    Mountain View iCity October for sale

    Core Real Estate Development logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • تسلا ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٥٢٨٬٤٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Tesla
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق الواحات,مجمع تسلا السكني

    2 - 4 غرفة

  • 13

    شقة

    ٦٬٧٧١٬٠٠٠ جنيه

    تعاقد ب10% وقسط على 144 شهر في 157م 3 غرف فيو مميز

    Promax Property Investors logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٤٣٬١٢٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Sun roof للبيع في ماونتن فيو اي سيتي

    Core Real Estate Development logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تولوا او ويست موقع مميز

    Element logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٩٢ متر مربع

    ٥٤٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 120م بالشيخ زايد اقساط علي 10سنوات

    property hills Elite logo image

    ويست ليفز, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع او ويست تولوا افضل سعر

    Element logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٩٢ متر مربع

    ٥٤٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • سفن ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬١٩٦٬٣٥٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    2 - 4 غرفة

صورة لـ Community Overview في مدينة 6 أكتوبر
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة 6 أكتوبر

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…