عقارات 3 غرفة نوم للبيع في مدينة 6 أكتوبر, صفحة 4

10,274 عقارات أخرى
  • 12

    تاون هاوس

    ١٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع – ماونتن فيو iCity - أكتوبر

    DMG logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٥٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٣٬٨٤٦٬٥٨٦ جنيه

    بخصم كاش35%استلم شقتك متشطبه مع بالم هيلز اكتوبر

    Selection Code logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٨١٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع بسعر مميز باديه بالم هيلز - اكتوبر

    DMG logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٩٤ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا جاردن للبيع - ماونتن فيو اي سيتي - اكتوبر

    DMG logo image

3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لايقارن شقة 173م استلام فوري بفيو ع لاندسكيب

    Bright logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٣ متر مربع

    ٣١٬٧٩١ جنيه/متر مربع

  • بيراميدز ويلز

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬١١٣٬٧٥٠ جنيه

    خطة السداد: 25
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,بيراميدز ويلز

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٤٤٬٨٢١ جنيه

    شقتك 130م+50م جاردن متشطبه بالكامل استلام فوري

    New Arkan Properties logo image

    سنترادا بلازا, ميدان جهينة, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٩٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف استلام فوري باطلالة مباشرة على الأهرامات

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٢٦٨٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شقة 154م موقع مميز - بأقل سعر في الماركت

    Bright logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٣٤٬٢٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اى سيتى \ تاون هاوس كورنر \ استلام فورى \ مرحلة 2

3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٤٬٨٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر اى فيلا جاردن ماونتن بارك اكبر مساحة جاردن

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • بارك فالي جوري

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    EFID Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    3 غرفة

  • 19

    أي فيلا

    ١٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا رووف فاخرة للبيع في كمبوند جرين 5, اكتوبر

    DMG logo image

    جرين 5, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ٤٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ٨٬٤٢١٬٠٠٠ جنيه

    اى فيلا روف بموقع مميز جدا فى ماونتن فيو 210م

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٠٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٦١٦٬٤٣٤ جنيه

    شقة بجاردن في موقع مميز و فيو رائع للبيع في أويست

    Remax The Address logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٤٨٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٦٬٢٥٤٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 8مليون - موقع مميز اطلالة علي لاندسكيب

    Edge Real Estates logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٧٣ متر مربع

    ٩٣٬٩٥٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجنينة متشطبة بالتكيفات 153 متر قسط على 10سنين

    property hills Elite logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ١٣٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • سكون

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    1 - 3 غرفة

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجنينة متشطبة بالتكيفات 153 متر قسط على 10سنين

    property hills Elite logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ١٣٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجنينة متشطبة بالتكيفات 153 متر قسط على 10سنين

    property hills Elite logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ١٣٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٩٬٢٧٩٬٠٠٠ جنيه

    153م متشطبه فيو لاندسكيب قسط ربع سنوي173K حتى 2031

    متصدر

    Promax Property Investors logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٦٠٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للبيع - دريم لاند - الاميرلاد - 6 اكتوبر

    DMG logo image

    شارع دريم لاند, دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٤٣٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بجاردن داخل كمبوند بي اكس بسعر لقطة

    Crown Stone Realty logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٣٢٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • بارك فالي رويال

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    EFID Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,الحزام الاخضر

    3 غرفة

  • 11

    شقة

    ١٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع ف بالم باركس مساحة ٢٥٠ متر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٦٥٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    سعرلايقارن شقة 178م+جاردن80م استلام فوري موقع مميز

    Bright logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٣٠٬٠٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند جرين جاردنز سوبر لوكس

    Guides Real Estate logo image

    جرين جاردنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٩٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع – ماونتن فيو iCity - أكتوبر

    DMG logo image

3

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٦٧٧٬٦٠٠ جنيه

    ريسيل 154م فيو مفتوح بالسعر القديم تقسيط حتى 2032

    متصدر

    Promax Property Investors logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٤٣٬٣٦١ جنيه/متر مربع

  • وان 6

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    PTC Real Estate Development
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,الحزام الاخضر

    3 غرفة

صورة لـ Community Overview في مدينة 6 أكتوبر
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة 6 أكتوبر

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…