عقارات 3 غرفة نوم للبيع في مدينة 6 أكتوبر, صفحة 24

10,274 عقارات أخرى
  • 10

    تاون هاوس

    ١٠٬٦٣٢٬٥٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل اقل من سعر الشركه في كيفا- 6 اكتوبر

    RE/MAX Everest logo image

    كيفا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٩٦ متر مربع

    ٥٤٬٢٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٨٧٨٬٣٠٠ جنيه

    شقة ارضي بموقع مميز في كمبوند جولز- انرشيا

    RE/MAX Everest logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٦٢٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بروف 3/4 تشطيب في كمبوند جرين 5

    RE/MAX Everest logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٤٠٬٦٩٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل ريسيل في كمبوند THE 8-زايد الجديده

    RE/MAX Everest logo image

    طريق وصلة دهشور, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٣ متر مربع

    ٣٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بروف 3/4 تشطيب في كمبوند جرين 5

    RE/MAX Everest logo image

    جرين 5, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٤٠٬٦٩٧ جنيه/متر مربع

  • نيوم أكتوبر

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٩٢٣٬٢٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Arab Developers Holding
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,التوسعات الشمالية,نيوم اكتوبر

    1 - 3 غرفة

  • 11

    دوبلكس

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بروف 3/4 تشطيب في كمبوند جرين 5

    RE/MAX Everest logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٤٠٬٦٩٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بروف 3/4 تشطيب في كمبوند جرين 5

    RE/MAX Everest logo image

    جرين 5, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٤٠٬٦٩٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    هايد يارك \جاردن ليك \ ريسيل \شقة 145 م \متشطبة

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري باقل اوفر ف اكتوبر بلازا دوبل فيو

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٬٧٨٤٬٠٠٠ جنيه

    بأفضل سعر فيلا 415م استلام فوري بفيو مميز بأقل سعر

    متصدر

    Bright logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٤١٥ متر مربع

    ٤٠٬٤٤٣ جنيه/متر مربع

  • بيراميدز هيلز مرحلة 1

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Orascom Development
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق مصر اسكندرية الصحراوي,بيراميدز هيلز

    1 - 3 غرفة

  • 11

    تاون هاوس

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل ريسيل في كمبوند THE 8-زايد الجديده

    RE/MAX Everest logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٤ متر مربع

    ٣٢٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضي بجاردن بحري ألترا لوكس تحميل قديم سعر مميز

    Selective logo image

    شارع دريم لاند, دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٤٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في الحي الثامن اهالي 6 اكتوبر

    Mostafa Dardeery logo image

    الحي الثامن, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن مساحه كبيره استلام فوري بجانب جولف فيوز

    Crown Stone Realty logo image

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بالم باركس متشطبة فيو مميز

    Rokn Real Estate logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • أب فيل

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Wadi El Nile Development
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق مصر اسكندرية الصحراوي,كمبوند اب فيل

    3 - 7 غرفة

  • 10

    أي فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا جاردن للبيع في كمبوند اي سيتي بأقل سعر

    Crown Stone Realty logo image

3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٩٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة بالكامل امام مول مصر

    Crown Stone Realty logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٩٬٩٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٧٦٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف نوم في Joulz Inertia

    Maskan Consultancy logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٥٦٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر مميز جدا اى فيلا 260م في اي سيتي اكتوبر

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٦١٢٬٥٠٠ جنيه

    Standalone Villa for Sale in Golf Solaymania

    Maskan Consultancy logo image

    جولف السليمانية, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٦٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • ميد جارد ريزيدنس كمبوند

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٦٦٨٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 34
    المطور العقاري
    Kaizen Urban Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق مصر اسكندرية الصحراوي,ميدجارد ريزدنس

    2 - 3 غرفة

  • 12

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري امام نادي الجزيرة بسعر لقطة

    Crown Stone Realty logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٥٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ف بادية بالم هيلز متشطبه تقسيط ع١٢سنه بمقدم163

    Evergreen Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في ذا كرون التوسعات الشرقيه بأقل مقدم

    Crown Stone Realty logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢١٧ متر مربع

    ٣٦٬٨٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 135متر فى اشجار سيتي بمقدم 5% وقسط 12 سنه

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في بالم باركس بمقدم واقساط بالم هيلز

    Crown Stone Realty logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • كوبن جيت

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 20
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر

    1 - 3 غرفة

صورة لـ Community Overview في مدينة 6 أكتوبر
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة 6 أكتوبر

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…