عقارات 3 غرفة نوم للبيع في مدينة 6 أكتوبر, صفحة 20

10,274 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بفيو مميز - للبيع - جاردن هيلز

    Osoul Misr logo image

    جاردن هيلز اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع متشطب ألترا لوكس شقة 178 م تالة إستلام فوري

    Abrag Real Estate logo image

    تالة, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٤٢٬١٣٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزة للبيع في كمبوند جنه اكتوبر

    Smart-Homes Real Estate logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٣٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس باقل سعر بماونتن فيو اي سيتي اكتوبرفوري

    متصدر

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٦٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140م فوري متشطبة بسعر مميز داخل جنة اكتوبر

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢١٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • كليوباترا سكوير

    السعر عند الإطلاق:

    ١٧٬٦٠٩٬٥٠٥ جنيه

    خطة السداد: 25
    المطور العقاري
    Cleopatra Group
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,محور 26 يوليو,كليوباترا سكوير

    3 - 4 غرفة

  • 13

    شقة

    ١٢٬٥٠٢٬٥٥٨ جنيه

    لوفت فى اوويست بموقع متميز مساحة 209 متشطب للبيع

    Home Valley logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٩ متر مربع

    ٥٩٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | تاون هاوس دبل فيو في ليك سايد استلام 2026

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٥٢٬١٩٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١١٬٠٠٨٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | تاون هاوس ميدل اقل مقدم وتوتال استلام 2028

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٢٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    181م للبيع اكتوبر بلازا فيو النادي و حمام السباحة

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٤٩٬٧٢٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    213م ارضي بجاردن 83م اكتوبر بلازا اقل سعر

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٣ متر مربع

    ٤٤٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • كلوب هيلز ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Housing and Development Company for Real Estate
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,محور 26 يوليو,كلوب هيلز

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 7

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    213م كورنر اكتوبر بلازا للبيع اقل سعر في الماركت

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٣ متر مربع

    ٣٨٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 5% وقسط على 10 سنين - 155م فيو مفتوح - ETALA

    Promax Property Investors logo image

    إيتالا, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٧٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم باركس الطابق الثاني ٣ غرف نوم

    RE/MAX Al Mohager logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | فيلا مستقله بنصف سعر الشركه حاليا | جاهزه

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا دوبلكس في البجيزة بلاتوه على مناظر طبيعية

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو جيزة بلاتوه, الطريق الدائري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٤٠ متر مربع

    ٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • جاردن هيلز

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 25
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,التوسعات الشمالية,جاردن هيلز اكتوبر

    2 - 3 غرفة

  • 14

    شقة

    ٥٬٢٢٩٬٨٨٧ جنيه

    للبيع شقه 131م كمبوند طبيعه ع طريق الواحات بتقسيط

    Vida Solutions logo image

    طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٣٩٬٩٢٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بارك فيلا ب مونتين فيو استلام فورى سعر مميز

    Landpeak Real Estate inv & Marketing logo image

3

    4

    ٢٩٥ متر مربع

    ٦٧٬٧٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل من المالك مباشرا بيع الشقه لدواعي السفر

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اى فيلا جاردن 210م افضل لوكيشن واقل سعر

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك علي لاند سكيب ومتشطبه استلام فوري بالتقسيط

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • بالم باركس

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٥٥٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Palm Hills
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,وصلة دهشور الجنوبية,بالم هيلز بالم باركس

    2 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزه علي السكن متشطبه ومتسلمه من المالك اصيل

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري من المالك الاصيل علي برايم لوكيشن

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه علي المفتاح من مالك اصيل متشطبه بجوار نادي صيد

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٠٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تعاقد ب5% وقسط على 120 شهر في 190م 3 غرف فيو مفتوح

    Promax Property Investors logo image

    إيتالا, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بتشطيب فندقي في ذا كراون بالم هيلز

    متصدر

    Home Select for real estate logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    5

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • مروج

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Dar El Maghraby
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,التوسعات الشمالية,المروج

    2 - 3 غرفة

صورة لـ Community Overview في مدينة 6 أكتوبر
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة 6 أكتوبر

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…