شقق 3 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 654

16,821 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في أرقي مناطق المربع الدهبي داخل Address Home

    Baytak. logo image

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٢٥٬٦٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٢٦٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع في كمبوند Up West بحدائق أكتوبر

    Baytak. logo image

    اب ويست, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170م للبيع ف Uptown أكتوبر كمبوند كامل الخدمات

    Baytak. logo image

    اب تاون اكتوبر الجديدة, مدينة أكتوبر الجديدة, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ١٨٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200م في ميدان عمان – الدقي

    Property insider logo image

    ميدان عمان, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٤٨٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – كمبوند Up West – حدائق أكتوبر

    Baytak. logo image

    اب ويست, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ١٠٨ متر مربع

    ٢٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٠٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن للبيع كمبوند La Casa حدائق أكتوبر

    Baytak. logo image

    لا كاسا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ١٢٬٣٤٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع بالفرش تفرعات محي الدين

    Property insider logo image

    شارع محي الدين أبو العز, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٧٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 180م الترا سوبر لوكس للبيع بالقسط في ميدان الم

    Property insider logo image

    الدقي, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع بالفرش في الدقي شارع الزهراء

    Property insider logo image

    شارع محي الدين أبو العز, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 250م الترا سوبر لوكس للبيع تفرعات شارع مصدق

    Property insider logo image

    شارع مصدق, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 138م للبيع بكمبوند اكسورا – طريق زويل مباشرة

    Baytak. logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن ممتاز فيو رائع بتشطيب سوبر لوكس باقل سعر

    Compact Real Estate Company logo image

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تفرعات شارع محي الدين أبو العز - الدقي

    Property insider logo image

    شارع محي الدين أبو العز, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٢٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالحى الثالث عمارات البنك المركزى مج3

    Housing Realestate logo image

    الحي الثالث, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٥٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بجوار مدينه الانتاج ودار مصر كموند Bwest

    Baytak. logo image

    مدينة الانتاج الاعلامي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 195 متر محي الدين ابو العز – الدقي

    عقارات حماد logo image

    شارع محي الدين أبو العز, المهندسين, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٥١٬٢٨٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن ممتاز على شارع رئيسي بتشطيب الترا سوبر لوكس

    Compact Real Estate Company logo image

    الحي العاشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٩٥٤٬٣٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن للبيع في Uptown أكتوبر الجديدة

    Baytak. logo image

3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٣٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو رائع جدا بتشطيب سوبر لوكس فرش مودرن بالتكييفات

    Compact Real Estate Company logo image

    دار مصر - المرحلة 2, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجنينه للبيع في ويست تاون – سودك

    الافين للتسويق العقاري logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ب 2 مليون شقة متشطبه في زايد بجوار الربوه بالتقسيط

    CBE New Homes logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ١٣٠٬٧١٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 139م للبيع في كمبوند جيران – شارع النوادي

    Baytak. logo image

    ايزولا, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٢٩٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دور أرضي مرتفع بفيلا لوكيشن ممتاز بتشطيب سوبر لوكس

    Compact Real Estate Company logo image

    الحي الاول, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند Up West حدائق أكتوبر

    Baytak. logo image

    كمبوند سكن مصر الانتاج الاعلامي, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٣١٥٬٢٥٦ جنيه

    شقة مميز بحديقة154 كمبوند وان 33 بتسهيلات 6 أكتوبر

    Abrag Real Estate logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٥٣٬٩٩٥ جنيه/متر مربع