شقق 3 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 657

16,821 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 220 متر سوبر لوكس في السياحية الرابعة

    PALMYRA logo image

    المنطقة السياحية الرابعة, المنطقة السياحية, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه واسعع 3 غرف 2 حمام دور اول علوي على المحور

    Mkank Estate | مكانك العقارية logo image

    حي البشاير, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١٨٬٥٨٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اول سكن فيو مميز لوكيشن رائع تشطيب سوبر لوكس

    Compact Real Estate Company logo image

    بيت الوطن, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 200 متر في غرب سوميد _ 6 أكتوبر

    PALMYRA logo image

    غرب سوميد, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مبنى سكنى مميز فى قلب المهندسين

    شارع الثوره, الدقي, الجيزة

    3

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ٤٨٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150 متر شارع الخليل - المهندسين

    عقارات حماد logo image

    شارع الخليل, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150 متر شارع الخليل - المهندسين

    عقارات حماد logo image

    شارع الخليل, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو رائع على لاند سكيب سوبر لوكس للبيع بالتكييفات

    Compact Real Estate Company logo image

    زايد 2000, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٤٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالفرش 250م في شارع لبنان الرئيسي

    Property insider logo image

    شارع لبنان, المهندسين, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٣٬٠٧٥٬٠٠٠ جنيه

    اسكن واستثمر في كمبوند بجوار المهندسين والكورنيش و

    TREADY GROUP logo image

    شارع السودان, تاج الدول, امبابة, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٩٬٢١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150 متر شارع الخليل - المهندسين

    عقارات حماد logo image

    شارع الخليل, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150 متر شارع الخليل - المهندسين

    عقارات حماد logo image

    شارع الخليل, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع في كمبوند الياسمين خطوات من ووسط البلد و

    TREADY GROUP logo image

    شارع السودان, تاج الدول, امبابة, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى ديجويا - نيو زايد - تقسيط

    I-Property logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤١ متر مربع

    ٤٩٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق في كمبوند إمبابة بجوار المهندسين والكورنيش ووس

    TREADY GROUP logo image

    شارع السودان, تاج الدول, امبابة, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن 92 متر كامله التشطيب لوكيشن مميز

    Home Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٥٤٬٥٩٧ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٣٬٠٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند الياسمين خطوات من المهندسين وا

    TREADY GROUP logo image

    شارع السودان, تاج الدول, امبابة, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٩٬٢١٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع 170م , الحي الثالث , الشيخ زايد

    Wealth Platinum logo image

    شارع الروضة, الحي الثالث, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 208 م كمبوند جرين 5

    Abrag 2 logo image

    جرين 5, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في كمبوند الياسمين خطوات من المهندسين والكورن

    TREADY GROUP logo image

    شارع السودان, المهندسين, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٣٬٠٧٥٬٠٠٠ جنيه

    اسكن واستثمر في كمبوند بجوار المهندسين والكورنيش و

    TREADY GROUP logo image

    شارع السودان, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ١٨٬٩٨١ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٣٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند الياسمين جاردن خطوات من المهند

    TREADY GROUP logo image

    شارع السودان, تاج الدول, امبابة, الجيزة

    3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ١٨٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن 106 متر كامله التشطيب موقع مميز

    Home Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٩٣ متر مربع

    ٤٩٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع الترا سوبر لوكس في محي الدين أبو العز

    Property insider logo image

    شارع محي الدين أبو العز, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٥٦٬٤١٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف كامله التشطيب موقع مميز بسعر السوق

    Home Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع