شقق 3 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 65

16,542 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل ب اقل سعر في السوق 195 متر

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١٠٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة بتشطيب ممتاز للبيع في جرين 5

    Guides Real Estate logo image

    جرين 5, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٦٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مسلسل 2 فيو مفتوح مساحة 180م استلام 6 شهور

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١٣٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالجاردن بموقع مميز في الما بالقرب من الربوة

    Property  Hills. logo image

    الما, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٢٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري بخصم 40% - باقل سعر لسرعه البيع

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٨٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مسلسل 2 قطعه 317 مساحه 180 متر فيو مفتوح ع الخدمات

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٢١١٬٢٥٠ جنيه

    شقة دابل فيس على اللاجون مباشرة

    Home Select for real estate logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤١٬٢٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٦٢٬٠٠٠ جنيه

    157م فيو مفتوح ومميز قسط ربع سنوي 90K لمدة 120 شهر

    متصدر

    Promax Property Investors logo image

    أشجار هايتس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٣٢٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ارضي بحديقه كبيره امام النادي الاهلي

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٨٦٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جاردن ليكس اكتوبر متشطبة

    Platinum Properties logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٨٬٧١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فى مارفيل بالقرب من ذا استيتس سوديك

    Property  Hills. logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن 3غرف نوم فيو اليجريا متشطبه بالكامل

    Citizen Home logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٣ متر مربع

    ٥٣٬٤٩٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150م اكتوبر تشطيب الترا سوبر لوكس

    Guides Real Estate logo image

    شارع الحي الثالث, الحي الثالث, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بحدائق اكتوبر المربع الذهبي - مسلسل 3

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٢٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فى بالم باركس بالم هيلز بجوار حسن علام

    Property  Hills. logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٥٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فاميلي هاوس بحديقة متشطب بالكامل للبيع بتسهيلات

    REV Real Estate logo image

    بامبو بالم هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٨٢ متر مربع

    ١٤١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف جاهزة للاستلام فى قلب الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ٨٠٬١٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 3 غرف للبيع بماونتن فيو اكتوبر

    Property Hills Star logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةبجاردن 274 م جاهزة للسكن في جولز بجوار نيو جيزة

    Property  Hills. logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٧٤ متر مربع

    ١٨٬٢٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالم هيلز-باديه-شقه 3 غرف متشطبه استلام فورى

    Premises logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٣٨٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 155م للبيع اويست -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٢٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح - تشطيب مودرن

    X Hub logo image

    طريق بيفرلي هيلز, الحي السابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مع حديقة - فيو مفتوح - خصوصية

    The Choice For Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٩٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٨٥٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 10% قسط حتى 10 سنين في 178م 3 غرف Harby

    Promax Property Investors logo image

    أشجار ريزيدنس, حي الاشجار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٣٥٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ب 6 أكتوبر الحى الثامن نصف تشطيب لوكيشن مميز

    Landpeak Real Estate inv & Marketing logo image

    الحي الثامن, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع