شقق 3 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 617

16,821 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة واجهة 135 متر الترا سوبر لوكس بحدائق الاهرام

    Shamy Real Estate logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 170م دور ثالث بمقدم 40% امام نادي النادي

    MADAEN GROUP logo image

    المنطقة السياحية الرابعة, المنطقة السياحية, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي175م بجارن فيو مفتوح لقطه في كمباوند تاله

    تالة, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة للبيع تشطيب سوبر لوكس جاهزة للسكن بالمرافق

    New Home for Real Estate logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٤٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالشيخ زايد الحي العاشر

    Zayed Gate logo image

    شارع 100 - الفيروز, الحي العاشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 158 متر واجهة امامية بحدائق الاهرام منطقه ن

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ١٨٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بحدائق الاهرام البوابة الرابعه شقه واجهه

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ١٨٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه 177متر في باديه, إستلام فوري بأفضل سعر.

    Real Vision logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٣٥٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطب بحديقة وسعر ممتاز في الشيخ زايد

    Element logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٥٦٬٧٣٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 175م خطوات من هايبر وان الشيخ زايد

    MADAEN GROUP logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٩٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب ألترا هاي لوكس بالحي الثالث

    Zayed Gate logo image

    الحي الثالث, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بسعر لقطه في اويست 3 غرف 193م

    Element logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٥١٬٥٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر نادر لشقة مميزة في أفضل مراحل آي سيتي أكتوبر

    Element logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٣٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بحدائق الاهرام شقه واجهه مساحه كبيرة منطقه و

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٨٬٣٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالحي الرابع 6 أكتوبر على محور السلام

    Alaqariah For Investment logo image

    الحي الرابع, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٠٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة حقيقية لشقة جاهزة بسعر مغري في آي سيتي اكتوبر

    Element logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمساحه 175متر في باديه, إستلام فوري بسعر مميز.

    Real Vision logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بحدائق الاهرام منطقه ص بوابو حورس

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الرابعة القديمة - حورس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة بموقع قوي وسعر ممتاز في آي سيتي أكتوبر

    Element logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٢٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة روف بأسانسير فيو مفتوح على كمبوند الياسمين

    Zayed Gate logo image

    الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 6أكتوبر بجوار ماونتن فيو وجامعة القاهرة

    Crown Developments logo image

    بيت الوطن, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢١٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة متشطبة بموقع و بسعر مميز جدا

    Image logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ٤٩٬٠١٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بحدائق الاهرام منطقه ل شقه واجهه تشطيب راقى

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ١٧٬٧٩١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع بالشيخ زايد – الحي العاشر

    Zayed Gate logo image

    الحي العاشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل للبيع في جاردن هيلز أكتوبر

    Al Fanar Development and project management logo image

    جاردن هيلز اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع