شقق 3 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 574

16,754 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك جاهزة للسكن بنص سعر استلام فوري بفيو لاجون

    New Home for Real Estate logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر لشقة 3 غرف نوم في بيل في – بلازا ريزيدنس

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٩٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٩٣٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالتقسيط 177م فليدج ويست الشيخ زايد ب

    Abrag 2 logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٦١٬٧٩٦ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 240م شارع الكورنيش الرئيسي تري النيل

    Property insider logo image

    شارع كورنيش النيل, العجوزة, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    استلم شقتك متشطبة جاهزة للسكن و متاح تقسيط

    New Home for Real Estate logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٤٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الخمايل فيو مفتوح تشطيب مودرن

    Abrag 2 logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150م شارع وادي النيل - المهندسين

    Property insider logo image

    شارع وادي النيل, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 175م فالتوسعات استلام سنه بمقدم970الف

    New Arkan Properties logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكييفات للبيع في نيو زايد بالتقسيط

    Abrag 2 logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٧١٬١٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند ذا ادريس الشيخ زايد 134م فيو حمام السباحة

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٥٬٩٧٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٧٩٧٬٧٦٠ جنيه

    شقه 135م ف نيو زايد بمقدم490الف واقساط ل15سنه

    New Arkan Properties logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٧٢٬٥٧٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٨٢٣٬٦٥٨ جنيه

    شقتك 131م+55م جاردن متشطبه بمقدم590الف ف نيو زايد

    New Arkan Properties logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٩٠٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند لازوردي الحي الثامن الشيخ زايد

    Abrag 2 logo image

    الحي الثامن, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٣١٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 130م+حديقة 50م سوبرلوكس فالشيخ زايد قسط

    Property Hills... logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالدقى خطوات من النيل سوبر لوكس

    دار الفرا logo image

    شارع عبد الله الكاتب(هنداوى), الدقي, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة ف الشيخ زايد امام هايبر1

    Property Hills Star logo image

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٢٬٣١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن متشطبه فيو النيل جريان بالم هيلز

    Abrag Real Estate logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ١٤٠٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة مميزة للبيع استلام فوري ف الكارما كاي

    Property Hills Star logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٣٩٬٢١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مميزة ب كمبوند الخمائل – المرحلة الثانية

    Abrag 2 logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 130م+حديقة 50م سوبرلوكس فالشيخ زايد قسط

    Property Hills... logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضي بجاردن 158م في قلب حدائق أكتوبر بمقدم 325 ألف

    Baytak. logo image

    استوريا بارك, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٢٠٬٥٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 130م+حديقة 50م سوبرلوكس فالشيخ زايد قسط

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة ارضي بجاردن كمبوند ماونتن فيو اي سيتي

    Abrag 2 logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع تشطيب مودرن فيو زايد ودقايق من المحور

    THE VIEW logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 130م+حديقة 50م سوبرلوكس فالشيخ زايد قسط

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع