شقق 3 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 510

16,754 عقارات أخرى
  • 19

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لعشاق المساحات الكبيره بحدائق الاهرام شقه 330متر

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    3

    ٣٣٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في اكثر موقع مميز بسعر رائع بقسط ل 8 سنين

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٢٨٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك تمويل عقاري وتقسيط في كمبوند ال خليفة بالهرم

    كمبوند الخليفة logo image

    محور اللبيني, المريوطية, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٦٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥١١٬٦٥٠ جنيه

    شقة 135م في الشيخ زايد باقل مقدم وتقسيط 10 سنوات

    Property Hills... logo image

    أو ناين من ميقات للتطوير العقاري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٣٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥١١٬٦٥٠ جنيه

    شقة 135م في الشيخ زايد باقل مقدم وتقسيط 10 سنوات

    Property Hills... logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٣٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    149م موقع مميز جدا افضل نموذج استلام يونيو 2026

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٥٦٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ١٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اسكن الان ف كمبوند بالهرم وقسط علي 25 سنة

    كمبوند الخليفة logo image

    محور اللبيني, المريوطية, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٢ متر مربع

    ٦٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    175م تشطيب كامل بالتكيفات استلام فورى تكملة اقساط

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٦٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في اكثر موقع مميز بسعر رائع بقسط ل 8 سنين

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٢٨٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن مميز عمارة شيك حصه بالجراج قريبة من المولات

    Compact Real Estate Company logo image

    المستثمر الصغير, الحي العاشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٤٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في اكثر موقع مميز بسعر رائع بقسط ل 8 سنين

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٢٨٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 153 متر بجنينة متشطبة بالتكيفات قسط على 8 سنين

    متصدر

    property hills Elite logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ١٣٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو مفتوح علي شارع رئيسي بحدائق الاهرام

    البوابة الثالثة - منقرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل علي شارع النزهه مباشرا فيو مميز

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٤١٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل علي شارع النزهه مباشرا فيو مميز

    اتريو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٤١٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع، بمقدم 5% وقسط علي 7سنين في OWEST

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٠٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    امتلك وحدتك بأقل سعر فى قلب اكتوبر واقل مقدم متشطب

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيت فاخر 3 غرف دايركت على اللاجون على 10 سنوات !!!

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في اكثر موقع مميز بسعر رائع بقسط ل 8 سنين

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٢٨٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٩٨٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع أستلام فورى كاملة التشطيب فى الشيخ زايد

    Crown Developments logo image

    بيت الوطن, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٣٬١٩٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٥١١٬٠٠٠ جنيه

    شقة100م استلام فوري اشجار سيتى مقدم20% تقسيط 8سنين

    Vida Solutions logo image

    أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٥٬١١٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في اكثر موقع مميز بسعر رائع بقسط ل 8 سنين

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٢٨٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ١٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اغتنم الفرصة واسكن الان وقسط ع 25 سنة تمويل عقاري

    كمبوند الخليفة logo image

    محور اللبيني, المريوطية, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ٢٠١ متر مربع

    ٦٨١٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة متشطبة بجوار سوديك بالتقسيط علي 10 سنين

    Property Hills Star logo image

    نايا ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقة 130م متشطبة بحديقة-الشيخ زايد-تقسيط

    Property Hills... logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٦٬٧٦٩ جنيه/متر مربع