شقق 3 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 493

16,754 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تشطيب مودرن - للبيع داخل دريم لاند - 6 اكتوبر

    DMG logo image

    شارع دريم لاند, دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات جاهزة للمعاينة بالتقسيط

    Property Hills Star logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٤٣١٬٥٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة استلام فوري مرحلة The Lake اكتوبر

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٦٬٤٤٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٣١٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع داخل كمباوند جرين سيتي قسط واستلام فوري

    شركة أويسيز للتسويق العقاري logo image

    جرين سيتي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٢٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٣٥٢٬٧٨٢ جنيه

    شقة للبيع او ويست موقع متميز

    Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٤٠٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بقلب الشيخ زايد متشطبة بالتكيفات

    Inn Properties logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٢٥٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 176م استلام فوري في بادية بالم هيلز Badya

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٣٢٬٦١٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة متشطبة بالتكيفات جاهزة للمعاينة بالتقسيط

    Property Hills Star logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 168م زد زايد برجBاستلام فوري بالفرش فيو البارك

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٨٤ جنيه

    أقل سعر شقة متشطبة 175م استلام فوري ريسيل

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٧٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع أستلام فورى متشطبة أمام مدخل الشيخ زايد4

    Crown Developments logo image

    بيت الوطن, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٢٬٦٩٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزة جدا تشطيب الترا سوبر لوكس

    THE VIEW logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع او ويست -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٤٥٬٨٨٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 143م للبيع فاي سوديك -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٥١٬٧٤٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة جاهزة للمعاينة بالتقسيط علي 10 سنين

    Property Hills Star logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٨٧٩٬٩٠٠ جنيه

    شقة فاخره بجوار نادي الجزيرة و جولف اكستنشن للبيع

    Property Hills Star logo image

    كلوب هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٣٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140م ب ماونتن توب آي سيتي أكتوبر Mountain Top

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب سوبر لوكس فيو لاند سكيب

    THE VIEW logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٣٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع سوبر لوكس بسعر ممتاز فى كمبوند ذا ادريس

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٨٬٩٥٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تشطيب فندقي للبيع في الخمائل

    The Avenue Properties logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٤٠٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع سوبر لوكس فى ذا ادريس بالشيخ زايد

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٨٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تقسيط على 10 سنين شقة 115 متر قدام مطار سفنكس

    property hills Elite logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة جاهزة للمعاينة للبيع بالتقسيط

    Property Hills Star logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه بسعر لقطه 121م موقع مميز بحريه بكافة المرافق

    البوابة الرابعة القديمة - حورس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢١ متر مربع

    ١٥٬٢٨٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه في بيفرلي هيلز

    Emkan for Real Estate logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع