شقق 3 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 442

16,747 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سكنية للبيع – المهندسين، شارع لبنان

    ERA Real Estate Egypt logo image

    شارع لبنان, المهندسين, الجيزة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 180 متر شارع زمزم - المهندسين

    عقارات حماد logo image

    شارع زمزم, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥١٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه +حديقة خدمة فندقية مقدم518ألف اوكاش5.180.000

    Property Hills... logo image

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٠٣٬٩٤١ جنيه

    شقه جاهزه سوبر لوكس-قسط ربع سنوي703الف او كاش 18

    Property Hills... logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٣٬٨٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥١٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه +حديقة خدمة فندقية مقدم518ألف اوكاش5.180.000

    Property Hills... logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 180 متر شارع زمزم - المهندسين

    عقارات حماد logo image

    شارع زمزم, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 170 متر عبد العزيز جاويش - المهندسين

    عقارات حماد logo image

    شارع اسراء المعلمين, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥١٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه +حديقة خدمة فندقية مقدم518ألف اوكاش5.180.000

    Property Hills... logo image

    الياسمين, الحي الرابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٩٨٬٩٢٣ جنيه

    افضل سعر لشقة 3 غرف بجاردن جاهزة للاستلام بـجرين 6

    Property Hills Star logo image

    جرين 6, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٧ متر مربع

    ٢٣٬٣٤٩ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 170 متر عبد العزيز جاويش - المهندسين

    عقارات حماد logo image

    شارع اسراء المعلمين, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥١٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه +حديقة خدمة فندقية مقدم518ألف اوكاش5.180.000

    Property Hills... logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150 متر الحسن تفرعات نادي الصيد - الدقي

    عقارات حماد logo image

    شارع الحسن, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150 متر الحسن تفرعات نادي الصيد - الدقي

    عقارات حماد logo image

    شارع الحسن, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 180 متر شارع زمزم - المهندسين

    عقارات حماد logo image

    شارع زمزم, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقة 3غرف استلام فوري متشطبة داخل اويست ساويرس

    Property Hills Star logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٥٩٬٨٥٩ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ناصية ع شارع 30 متر كاملة المرافق والخدمات

    كمبوند الخليفة logo image

    محور اللبيني, المريوطية, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٧٬٨٧٣ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 170 متر عبد العزيز جاويش - المهندسين

    عقارات حماد logo image

    شارع اسراء المعلمين, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 180 متر شارع زمزم - المهندسين

    عقارات حماد logo image

    شارع زمزم, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه بالكامل للبيع – Village West الشيخ زايد

    Rokn Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٧٤٬٨٣٢ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 170 متر عبد العزيز جاويش - المهندسين

    عقارات حماد logo image

    شارع اسراء المعلمين, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فورى ومتشطبة فى بيراميدز هيلز بفيو مميز

    Property  Hills. logo image

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٣٣٬٠١٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اسكن الان 163م وقسط ع 25 سنة بنظام التمويل العقاري

    كمبوند الخليفة logo image

    محور اللبيني, المريوطية, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٥٬٩٥٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150 متر الحسن تفرعات نادي الصيد - الدقي

    عقارات حماد logo image

    شارع الحسن, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150 متر الحسن تفرعات نادي الصيد - الدقي

    عقارات حماد logo image

    شارع الحسن, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع