شقق 3 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 436

16,747 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٣٦٬٠٨٨ جنيه

    شقة بتشطيب كامل في قلب الشيخ بعد هايبر وان

    Crown Stone Realty logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٨٨٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل استلام فوري من سوديك في قلب اكتوبر

    Property Hills Star logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٥٠٬٨٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف نوم في VYE SODIC

    Maskan Consultancy logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٥٤٬١٢٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Spacious Luxury Flat for Sale in Agouza – 300 SQM

    Homes Egypt logo image

    ميدان فيني, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬٨٣١٬٦٦٢ جنيه

    شقة لقطة لوكيشن مميز باقل سعر و مقدم و اقساط

    Boundless For Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٦٥٬٨٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقه 3غرف للبيع في ويستاون بيفرلي هيلز

    Driven Properties logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نصف تشطيب مرحلة 3 للبيع في كمبوند الخمائل

    El Marwa For Real Estate logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٣١٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة متشطبه فاخرة بأفضل سعر وأطول فترة سداد

    property hills Elite logo image

    كينجز واي, طريق بوليفارد, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٣٧٬٢٥٠ جنيه

    شقة 3 غرف بفيو مباشر على المتحف المصري الكبير

    Property Hills Star logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٢٠٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الدقي شارع التحرير تشيطيب وفرش مودرن

    شارع الدقي, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٣٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170م لوكيشن مميز أمام هايبر وان الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣١٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو آي سيتي، أكتوبر

    The Way logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بحدائق الاهرام منطقه ا البوابة الاولى

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الاولي - خوفو, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ١٦٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة من ثلاث غرف نوم جاهزة للسكن في زايد الجديدة،

    Crafters Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ١٢٧٬٤٦٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع 171م بالشيخ زايد واستلام فوري

    Inspire Homes logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٣٦٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في سوديك ريسيل فوري متشطبة موقع مميز كمبوندvye

    Allocate Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٥٩٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٠٢٬٧٠٠ جنيه

    للبيع في Badya | شقة 152م | موقع بحري كورنر

    Properties-Today.com logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٢١٬٧٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اول استخدام شقة فاخرة متشطب استلام فورى بالم باركس

    Brokers Hub logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في نيو زايد متشطبة بالكامل + جاردن خاصة

    Crafters Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٧١٬٠٨٤ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع كاش وقسط فيو النادي بحدائق الاهرام

    Mini Home. logo image

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ١٥٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالحي الثالث - 6 اكتوبر بجوار محور رئيسي

    Alaqariah For Investment logo image

    الحي الثالث, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة تشطيب فندقي واجهة بحري صريح بحدائق الاهر

    Shamy Real Estate logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ١٧٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة روف مقنن للبيع بحري فيو مفتوح ١٨٠م + ٢٤ تراس

    El Marwa For Real Estate logo image

    شارع 16, الحي الحادي عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٣٤٠ جنيه

    شقة ارضى بجاردن خاصة 186م بموقع وسعر مميز

    Property Hills Star logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ١١٬٨٢٩ جنيه/متر مربع