شقق 3 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 433

16,747 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة Smart Home داخل كمبوند متكامل وباقساط 120 شهر

    NABAJ logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بحدائق اكتوبر - علي الشارع الرئيسي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٧٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة Smart Home داخل كمبوند متكامل وباقساط 120 شهر

    NABAJ logo image

    سيف ويست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬١١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بسعر تنافسي في كمبوند فليدج ويست

    Abrag 2 logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣١٬١٨٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة Smart Home داخل كمبوند متكامل وباقساط 120 شهر

    NABAJ logo image

    هافن, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170متر واجهة اماميةبحريه فيوه مفتوح علي فيلا

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الثالثة - منقرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٠٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقتك دلوقتى واسكن ع طول فى شقة فى شارع النزهة

    NABAJ logo image

    الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٩٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة Smart Home داخل كمبوند متكامل وباقساط 120 شهر

    NABAJ logo image

    الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه أرضي بجنينه للبيع في كمپوند جولز - تسليم فوري

    Real Vision logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٨٨ متر مربع

    ٥٨٬٥١٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة Smart Home داخل كمبوند متكامل وباقساط 120 شهر

    NABAJ logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬١١٥٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة للبيع شقة في قلب كمبوند فليدج ويست

    Abrag 2 logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣١٬١٨٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة Smart Home داخل كمبوند متكامل وباقساط 120 شهر

    NABAJ logo image

    الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 110متر سوبر لوكس حدائق الأهرام البوابة الرابعه

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٧٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في بيت الوطن - كمبوندات 6 أكتوبر - مدينة 6 أكتوبر - الجيزة
    1

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع فى بيت الوطن الاساسى

    بيت الوطن, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٦٥٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بسعر مميز مقدم وقسط 10 سنين الشيخ زايد

    Abrag 2 logo image

    كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المربع الذهبي منطقه المسلسلات حدايق اكتوبر

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بحدائق اكتوبر المربع الذهبي - مسلسل 3

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ارضي بجاردن خاصة بسعر منافس

    THE VIEW logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة Smart Home داخل كمبوند متكامل وباقساط 120 شهر

    NABAJ logo image

    اتريو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 176م 3 غرف فيو لاند سكيب تقسيط 9 سنوات مقدم 5%

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٣٩٬٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن 130متر جانبي خلفي من مدخل العماره

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه مميزة سعر مميز استلام فوري صن كابيتال

    Abrag 2 logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ١٢٬٧١٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة جدا للبيع استلام فوري فيو مفتوح

    THE VIEW logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٣٧٬٣٥٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٧٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بفيو لاند سكيب فى إستيتس بجانب بيفرلى

    Property  Hills. logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٢٩٬٧٧٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة في ماونتن فيو آي سيتي أكتوبر استلا

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٧٬٤١٩ جنيه/متر مربع