شقق 3 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 360

16,747 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي للبيع في نيو جيزة موقع مميز جدا

    I-Move logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٠٥٬٤٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٣٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل استلام فوري متشطبة للبيع بجوار مول العرب

    Property Hills Star logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤١٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٬٠٢٥٬٢٠٠ جنيه

    استلم فورا شقة 140م على بعد دقايق من المتحف المصري

    Property Group logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٧٩٬٠٥٢ جنيه

    شقة154م كمبوند طبيعة الواحات مقدم10% وتقسيط10سنوات

    Vida Solutions logo image

    طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٣٥٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند دار مصر الشيخ زايد الحى ١٦

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    دار مصر, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند ويستاون سوديك ويست الشيخ زايد

    Adagio Real Estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٨٢٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 130م للبيع كمبوند تمايا الشيخ زايد بالتقسيط 5%

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٥٥٬٥١٠ جنيه

    شقة135م كمبوند طبيعة الواحات مقدم10% وتقسيط10سنوات

    Vida Solutions logo image

    طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٥٬٢٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر مميز استلام فورى و تشطيب كامل فى اويست

    Property  Hills. logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منطقه المسلسلات المربع الذهبي حدايق اكتوبر

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه بجوارSodic WestوAllegriaمتشطبه بمقدم 1.2M

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأوفر لايقارن شقة 155م استلام فوري بفيو مميز الان

    Bright logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٦٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 240م للبيع في الشيخ زايد صف أول امام بيفرلي

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    شارع المهندس احمد كمال حمدي, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه بجوارSodic WestوAllegriaمتشطبه بمقدم 1.2M

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه بجوارSodic WestوAllegriaمتشطبه بمقدم 1.2M

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كرنر للبيع | 3 غرف نوم (جاهزة للتسليم)

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٧٥٬١٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه بجوارSodic WestوAllegriaمتشطبه بمقدم 1.2M

    رويال ميدوز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن فى كليبوبترا اسكوير امام جاليريا 40

    Property  Hills. logo image

    كليوباترا سكوير, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه بجوارSodic WestوAllegriaمتشطبه بمقدم 1.2M

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه سوبرلوكس ادفع1.210.000 اوكاش16.950.000

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٧٬٩٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 170م كمبوند الخمائل سوبر بوكس موقع مميز

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٦١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطب بالتكييفات بموقع مميز فيو الاهرامات

    Property  Hills. logo image

    بيراميدز هايتس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٩٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ريسيل دور أرضى بحديقة خاصة بسعر مميز

    Property Group logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٥١٬٠٦٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه بجوارSodic WestوAllegriaمتشطبه بمقدم 1.2M

    الكارما 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٦١٢٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه تسلا ايلاند طريق الواحات بتقسيط ع12سنه

    Vida Solutions logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع