شقق 3 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 341

16,747 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه الموكب استلام فورى ومتشطبه فى او ويست277م

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٧ متر مربع

    ١٦٬٢٤٥ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه 145م متشطبه بإطلالة مباشرة على امتلك شقه

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٤٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في السياحية الرابعة – 6 أكتوبر

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    المنطقة السياحية الرابعة, المنطقة السياحية, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه 145م متشطبه بإطلالة مباشرة على امتلك شقه

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٤٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بحديقة كاملة لتشطيب بالتكيفات

    Roots Development logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٧٢٥٬٧٩٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع في وان 33 – بدر الدين

    Buyerside logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٤٦٬٢٦٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المربع الذهي - مساحات من 140 متر الي 230 متر

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٦٬١٢٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الحي السابع مجاورة اولي

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٤٣٬٧٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك بيتك الفخم من سوديك باقساط علي 10 سنين

    Realm Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للانتقال الفوري ب اقل سعر بموقع مميز

    Realm Properties logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٨٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند أيون - مول العرب - 6أكتوبر

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٨٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة140 م ريسيل في قلب زايد القديمة متشطبة بالتقسيط

    Property Group logo image

    Bliss Gate, ريفييرا سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة بفيو لاند سكيب ف جنة زايد2

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كومبوند فيلدج ويست 154م متشطبه

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٢٦١٬٢٠٥ جنيه

    شقة130م استلام فوري متشطبةبفيو لاند سكيب بالتقسيط

    Property Group logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة 3 غرف نوم استلام فوري ريسيل بادية

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٢٨٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بنتهاوس في برايم لوكيشن في كمبوند ليلفز ديونز

    Crown Stone Realty logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي للبيع في بيفرلي هيلز مرحلة اولي

    Zayed Homes logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف فوري متشطبه بمقدم 590 الف في ويستاون

    Summit Real Estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 245م تفرعات البطل احمد عبد العزيز

    Property insider logo image

    شارع البطل احمد عبد العزيز, المهندسين, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٤٬٦٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٢٦٢٬٤٣٤ جنيه

    لفتره محدوده شقه للبيع في باديا بالم هيلز بمقدم 5%

    New Avenue Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠١٬٦٤٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٦٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه بالتكييفات بمقدم766الف واقساط8س

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٬٠٠٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ارضي بحديقة ليس مخالف

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    الحي التاسع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٢١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بموقع متميز - اقل كاش في الماركت

    Citizen Home logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٠١٬٣٠٠ جنيه

    شقة 152 متر بفيو لاند سكيب في او ويست - اوراسكوم

    Property Group logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٤٬٦١٣ جنيه/متر مربع