شقق 3 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 158

16,542 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٥٬٢٧٧٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شقه في ماونتن فيو اكتوبر

    Element logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٥٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في باديا بسعر مميز جدا بافضل لوكيشن

    Element logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤١ متر مربع

    ٣٥٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة برايم لوكيشن ف I city ب100الف مقدم وقسط عل 10س

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه157م استلام فوري مقدم10%واقساط علي8س بصن كابتال

    Evergreen Properties logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٣٨٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٢٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    بحدائق الاهرام شقه للبيع 160م تحميل قديم منطقه ط

    تنمية لإدارة المشروعات العقارية logo image

    البوابة الاولي - خوفو, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٧٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٣٬١٥٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالتقسيط لاندسكيب فيو بأرقي واميز موقع

    Square Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٨٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى بديا بسعر مميز ولوكيشن مميز

    Element logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤١ متر مربع

    ٣٥٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع فى كيفا بالسادس من اكتوبر

    Zein for real estate logo image

    كيفا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف دايركت علZED Park بـأقل سعر وتكمله اقساط

    Evergreen Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٤٢٬٣٦١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكييفات فى كارما كاى أمام أبراج زد

    Property  Hills. logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٤٤٥٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة3غرف تكييفات قسط ربع سنوي445الف/كاش11م

    Property Hills... logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٬٩٠٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في جريين 3 بالمطبخ افضل سعر ولوكيشن

    Element logo image

    جرين 3, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٤٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٦٥٨٬٤٠٠ جنيه

    شقة 142 متر استلام فورى للبيع في Sun Capital

    Evergreen Properties logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٣٩٬٨٤٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 157م اشجار سيتي استلام 2027 تكملة اقساط

    Vida Solutions logo image

    أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٢٩٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٣٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية عالنيل بتشطيبات وفرش حديث بيع/ايجار290م

    Nile House For Real Estate logo image

    شارع النيل, الدقي, الجيزة

    3

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٣٥٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في اي سيتي اكتوبر افضل سعر ولوكيشن

    Element logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٣٢٬٧٩٦ جنيه

    شقة جاردن فوري متشطب قسط كوارتر ٤٣٢الف كاش 10مليون

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٢٬٥٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في اي سيتي اكتوبر افضل سعر ولوكيشن

    متصدر

    Element logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر ف الماركت استلم فورا شقة بفيو مميز

    Square Real Estate logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم للبيع شقة بالتقسيط بفيو مميز ارقي موقع

    Square Real Estate logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ١٩٬٩٤٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٦٢٨٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك 174م فى سولانا ويست باقل مقدم

    Evergreen Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٤٣٬٨٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٣٢٬٧٩٦ جنيه

    شقة جاردن فوري متشطب قسط كوارتر ٤٣٢الف كاش 10مليون

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٢٬٥٣٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٣٬١٥٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالتقسيط لاندسكيب فيو بأرقي واميز موقع

    Square Real Estate logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٨٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٣٢٬٧٩٦ جنيه

    شقة جاردن فوري متشطب قسط كوارتر ٤٣٢الف كاش 10مليون

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٢٬٥٣٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في جريين 3 بالمطبخ افضل سعر ولوكيشن

    متصدر

    Element logo image

    جرين 3, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٤٬٠٥٤ جنيه/متر مربع