شقق 3 غرفة نوم للبيع في طريق مصر اسكندرية الصحراوي, صفحة 22

638 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٤٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 161 م بأقل من سعر السوق في كمبوند جولز

    Abrag Real Estate logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٣٠٬٥٥٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ب اقل مقدم احجز شقتك بمساحه 170م بموقع مميز جدا

    property hills Elite logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٧٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في كمبوند جولز - انرشيا الشيخ زايد

    Best Deal For Real Estate logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٤٨٬٣٠٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فيو الاهرامات قسط 10 سنة

    Inn Properties logo image

    بيراميدز هايتس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٣٨ متر مربع

    ١٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فورى فيو الاهرامات فى بيراميدز هيلز متشطبة

    Property  Hills. logo image

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٣٢٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٠٥٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة اقرب استلام للبيع في جولز جانب نيو جيزة

    Property  Hills. logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٢٤٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه جدا اقل سعر بمقدم2M وقسط ع 9س بريم فيو

3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ١٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه جدا اقل سعر بمقدم2M وقسط ع 9س بريم فيو

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ١٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه جدا اقل سعر بمقدم2M وقسط ع 9س بريم فيو

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ١٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 355 متر بإطلالة مفتوحة بالقرب من بالم هيلز

    property hills Elite logo image

3

    3

    ٣٥٥ متر مربع

    ٨٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى235م+205م جاردن عالمحور بالشيخ زايد

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٨٬٦٨٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بموقع مميز في كارنيلي بارك – نيو جيزا

    Flip logo image

3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٧٣٬٩٩١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في موقع مميز جدًا للبيع في كارنيل بارك

    Flip logo image

3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٨٢٬٩٥٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في موقع مميز جدًا في *Joulz

    Flip logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٥٢٬٩١٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة جدًا مع بنتهاوس للبيع في نيو جيزة

    Flip logo image

3

    3

    ٢٣٧ متر مربع

    ٨٤٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سكاي لوفت للبيع في ويستريدج

    Flip logo image

3

    4

    ٣٨٥ متر مربع

    ٨٠٬٥١٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبه بجوار نيو جيزه كمبوند بروميناد

    Vida Solutions logo image

    بروميناد ريزيدنس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع بجوار هايبر وان بتقسيط 12 سنة

    Property Hills Star logo image

    دي جويا بارك, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٦٧٬١٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام سنه متشطبه+جاردن خاص بمقدم1.4Mوقسط10س.

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام سنه متشطبه+جاردن خاص بمقدم1.4Mوقسط10س.

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام سنه متشطبه+جاردن خاص بمقدم1.4Mوقسط10س.

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه في كمبوند بروميناد بجوار نيو جيزه

    Vida Solutions logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه من بالم هيلز مقدم 1.6مليون-10مليون كاش

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميز للبيع ف جولز استلم قريب جدا بجوار بالم هي

    Property Hills Star logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٨ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٨٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 197م للبيع فيو مفتوح بحري كمبوند JOULZ

    Property Hills Star logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٢٠٬٧٢٠ جنيه/متر مربع