شقق 3 غرفة نوم للبيع في طريق مصر اسكندرية الصحراوي, صفحة 23

634 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع | شقة 237 متر في أمبرفيل – نيو جيزة

    SG Real Estate logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٧ متر مربع

    ٨٨٬٦٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر شقة في بالم هيلز – تقسيط حتى 12 سنة

    property hills Elite logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه أرضى بجنينه نيو جيزه 3 غرف استلام فورى

    SG Real Estate logo image

3

    4

    ٢٣٧ متر مربع

    ٨٦٬٤٩٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة داخل كمبوند Carnell – New Giza

    Home Select for real estate logo image

    كارنيل بارك, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٨٠٬٠٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى للبيع فى نيو جيزة

    Vira Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في PX - فيو مميز جدا

    Property Hills Star logo image

3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٣٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه 125م+100جاردن متشطبه واستلام فوري

    property hills Elite logo image

3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة جاهزة بتشطيب سوبر لوكس بمساحة 157م+حديقه

    property hills Elite logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ١٩٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة جاهزة بتشطيب سوبر لوكس بمساحة 157م+حديقه

    property hills Elite logo image

3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ١٩٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    *شقة للبيع في موقع مميز داخل New Giza*

    Flip logo image

3

    3

    ٢٣٢ متر مربع

    ٨٤٬٠٥١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 224 م للبيع في كمپوند جولز. تسليم فوري

    Real Vision logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٧٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 3 غرف موقع مميز جدا للبيع في سيتي فيو

    SG Real Estate logo image

    سيتي فيو, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٢٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    علي البحيره و الجولف 3غرف 260متر متشطبه بالكامل

    SG Real Estate logo image

3

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجنينه متشطبه خطواط للنادي موقع مميز جدا

    SG Real Estate logo image

3

    2

    ٢٢٣ متر مربع

    ٩١٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه أرضى 3 غرف امبرفيل نيو جيزه 6 اكتوبر

    SG Real Estate logo image

3

    4

    ٢٣٧ متر مربع

    ٩٢٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه أرضى بجنينه 200 متر استلام فورى بيراميدز هيلز

    SG Real Estate logo image

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه ارضى على الصخرتين اميز لوكيشن ويستدرج

    SG Real Estate logo image

3

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٩٧٬٦٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في نيو جيزة جاسبر ليك

    Hussien Farahat logo image

3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٨١٬٧٣٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطة 3غرف 198م سورXسور ماونتن فيو بالتقسيط

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ١٠٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطة 3غرف 198م سورXسور ماونتن فيو بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ١٠٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطة 3غرف 198م سورXسور ماونتن فيو بالتقسيط

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ١٠٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطة 3غرف 198م سورXسور ماونتن فيو بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    بريكس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣ متر مربع

    ٨٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف 208م للبيع بأقل سعر وأفضل فيو (بحرى)

    Property Hills Star logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٣٥٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطة 3غرف 198م سورXسور ماونتن فيو بالتقسيط

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ١٠٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطة 3غرف 198م سورXسور ماونتن فيو بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    بريكس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ١٠٬١٠١ جنيه/متر مربع