شقق 3 غرفة نوم للبيع في طريق مصر اسكندرية الصحراوي, صفحة 26

637 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه من بالم هيلز بمقدم400الف اقساط 12سنه

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة أرضية مع حديقة في بيراميدز هايتس، ٣ غرف

    AMAKEN Misr logo image

    بيراميدز هايتس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٧٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن للبيع موقع مميز في جولز

    Blocks logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٦٩٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة مميزه جداا في ويستريدج (نيو جيزه) .

    الافين للتسويق العقاري logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٩٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سيتي فيو | شقة ٣ غرف مجددة بالكامل بتصميم أوروبي

    AMAKEN Misr logo image

    سيتي فيو, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٩٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    يراميدز هايتس ٣ غرف بحديقة ومدخل خاص

    AMAKEN Misr logo image

3

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٧٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيراميدز هيلز | شقة ٢٦٠م² بحديقة • ٣ ماستر

    AMAKEN Misr logo image

3

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في أبفيل بالقرب من بالم باركس

    Blocks logo image

    كمبوند اب فيل, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢١٥ متر مربع

    ٣٣٬٤٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطب بالتكيفات بقسط 9 سنين فيو اهرامات

3

    4

    ٢٧٣ متر مربع

    ١٥٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل ف بالم هيلز القديمة قسط 10 سنين

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٦٬٧٢٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيراميدز هيلز، ٣ غرف، تشطيب كامل، ٢١٢ متر+حديقة

    AMAKEN Misr logo image

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٧٠٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في سيتي فيو في البوابة 3

    AMAKEN Misr logo image

3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٦٣٬٢١٨ جنيه/متر مربع