شقق 3 غرفة نوم للبيع في الشيخ زايد, صفحة 97

8,660 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ب بيفرلي هيلز مساحة 158م موقع مميز اقساط

    property hills Elite logo image

    طريق بيفرلي هيلز, الحي السابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٣١٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات استلام فوري بقلب الشيخ زايد

    Inn Properties logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٧٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٣٨٨٬٥٠٠ جنيه

    شقة اعادة بيع 3 غرف 164م بسعر لقطة فيلدج ويست

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٣٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري متشطبه بالكامل في زايد الجديده بحر

    Crafters Real Estate logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في في فاي

    Flip logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٩١٬٩٠١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبةبالكامل مكونة من 3 غرف نوم في الشيخ زايد

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالشيخ زايد مساحة190م متشطبة بالكامل اقساط

    property hills Elite logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كورت يارد

    Flip logo image

    ذا كورت ياردز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بفيو على النيل بمقدم2مليون بتشطيبVIP+فيو مميز

    Falcon for Real Estate logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٢٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة متشطبة ف قلب الشيخ زايد 130م اقساط

    property hills Elite logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٩٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة148م للبيع كمبوند روفان استلام سنه مقدم10%تقسيط

    Vida Solutions logo image

    روفان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع حدائق المهندسين في قلب زايد تشطيب مختلف

    Genova Investment logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٤٧٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع في كمبوند The Address

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٧٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة للسكن الراقي في كمبوند حدائق المهندسين

    Genova Investment logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٤٧٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري للبيع في بليس جيت

    I-Move logo image

    بوابة النعيم, ريفييرا سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في زد ويست استلام فوري

    I-Move logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٧٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كارميل

    Flip logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٨٦٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٣٨٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة اعادة بيع 154م بسعر لقطة استلام 27 فيلدج ويست

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٧٣٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل في زايد القديمه بحري ..........

    Crafters Real Estate logo image

    ووك اوف كايرو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبةبالكامل مكونة من 3 غرف نوم في الشيخ زايد

    Egypt Best Properties logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 157م كاملة التشطيب بالتكيفات قسط 10 سنوات

    Inn Properties logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ١٢٧٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٦٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقه 3غرف للبيع كورتي بارد بيفرلي هيلز

    متصدر

    Driven Properties logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٣ متر مربع

    ٧١٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٩٧٬٥١٦ جنيه

    شقه بجاردن 3غرف استلام فوري في كيان قسط ع 6 سنوات

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٢٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 109م ف كمبوند ذا ادريس تطل ع حمام سباحه

    متصدر

    DMG logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٦٤٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٦٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 143م بحديقة روفان الشيخ زايد عضوية النادي الاه

    روفان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٥٧٬٧٩٠ جنيه/متر مربع