شقق 3 غرفة نوم للبيع في الشيخ زايد, صفحة 352

8,785 عقارات أخرى
  • 5

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في الحي الخامس مساحة165م دور ارضي مرتفع

    الحي الخامس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه استلام سنه قسط علي 8 سنوات

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فاملي هاوس استلام فوري من ايوان بجانب اركان بلازا

    Property  Hills. logo image

    الما, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ١٠٬١٨١٬٧٩٥ جنيه

    شقة جديدة بحديقة في كيان القاهرة

    Smart Medium logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٤٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 3 غرف فيلدج ويست في قلب الشيخ زايد

    Abrag 2 logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٧٠٬١٢٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في قلب الشيخ بالمستثمر 160م بجوار اسبانا

    El Marwa For Real Estate logo image

    كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 190م للبيع بالمطبخ والدرسنج دور اول الحى8 زايد

    El Marwa For Real Estate logo image

    شارع الحكمة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن متشطبة بالكامل استلام فوري بالقسط

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    190متر تشطيب فاخر تري بفرلي هيلز مسجلة شهر عقاري

    الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى كمبوند كيو هيلز فى الشيخ زايد الجديده

    Abrag Real Estate logo image

    كيو هيلز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٨٬٥٩٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة ارضي بحديقةبيفرلي هيلزمرحلة2م180حديقة180

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى الشيخ زايد القديمه كمبوندIvorie west

    Abrag Real Estate logo image

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ٦١٬٦٣٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطبة مقدم 330 الف قسط علي 10 سنوات في Naia west

    نايا ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٨٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    5%مقدم 12 سنة تقسيط استلم شقتك متشطبة في NEW ZAYED

    نايا ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع