شقق 3 غرفة نوم للبيع في الشيخ زايد, صفحة 343

8,785 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمدخل خاص وحديقة كبيرة في زايد بتشطيب فاخر

    CBE New Homes logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٨٢٬٨٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 165 م الترا سوبر لوكس للبيع فيو لاند سكيب دور1

    El Marwa For Real Estate logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٩٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في الشيخ زايد بمقدم 0 % ونظم سداد تصل 96 شهر

    Crown Developments logo image

    بيت الوطن, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٨٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة | للبيع | كمبوند كورتيارد

    ERA Real Estate Egypt logo image

    ذا كورت ياردز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٦٩٬٠٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دور أول لوكيشن مميز تشطيب الترا سوبر لوكس بتكييفات

    Compact Real Estate Company logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٩٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في الشيخ زايد بمقدم 0% ونظم سداد 96 شهر

    Crown Developments logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٨٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الشيخ زايد كمبوند جوار

    TG West Realtor logo image

    جوار, الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٥١٬٦٣٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 195 متر للبيع الحي الثامن الشيخ زايد

    Like view logo image

    الحي الثامن, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضي بجاردن فيو رائع سوبر لوكس بالمطبخ و تكييفات

    Compact Real Estate Company logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٦٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٣٦٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة مميزة فى قلب الشيخ بسداد على 8 سنوات

    Crown Developments logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٠٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبة بسعر لقطة فى الحى الثامن الشيخ زايد

    CBE New Homes logo image

    شارع البستان, الحي التاسع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٥٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في أبراج زيد - الشيخ زايد

    Blocks logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب فيليدج ويست في قلب الشيخ زايد

    Blocks logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٥٩٬٨٨٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دور أول 160م لوكيشن ممتاز بتشطيب الترا سوبر لوكس

    Compact Real Estate Company logo image

    الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجوار كمبوند فيلدج ويست في الشيخ زايد بمقدم 0%

    Crown Developments logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الحي الثامن الشيخ زايد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    الحي الثامن, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن مميز فيو رائع امام كمبوندZEDتشطيب سوبر لوكس

    Compact Real Estate Company logo image

    الحي الخامس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزة 134 متر كمبوند ذا ادريس الشيخ زايد

    Abrag 2 logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٧٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٥١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجوار كمبوند رويال سيتي في الشيخ زايد بمقدم 0%

    Crown Developments logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٨٬٢٨٢ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الحي ال 16 الشيخ زايد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بيفرلي هيلز المرحلة الأولى -سوديك .

    الافين للتسويق العقاري logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    -شقة للبيع في بيفرلي هيلز منطقة الخدمات 120 متر

    Jedar Real Estate logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن مميز فيو مفتوح رائع بتشطيب سوبر لوكس

    Compact Real Estate Company logo image

    جنة 1, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن للبيع بسعر لقطه فى قلب نيو زايدويست فيو

    Property Hills Star logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دور أول 190م بأسانسير لوكيشن مميز بتشطيب سوبر لوكس

    Compact Real Estate Company logo image

    الحي الثامن, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٣١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع