شقق 3 غرفة نوم للبيع في الشيخ زايد, صفحة 345

8,785 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٥٬٧٧٦٬٠٠٠ جنيه

    الشيخ زايد شقه 152 م مقدم 10٪ قسط 10 سنين

    الاولي العقارية logo image

    أوري, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضي بجاردن 100م لوكيشن مميز فيو رائع سوبر لوكس

    Compact Real Estate Company logo image

    المستثمر الصغير, الحي العاشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الشيخ زايد الحي السادس عشر 220 متر

    El Marwa For Real Estate logo image

    الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح ع لاند سكيب لوكيشن مميز بتشطيب سوبر لوكس

    Compact Real Estate Company logo image

    دار مصر, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة متشطبة مطبخ وتكييفات ذا ادرس بالشيخ زايد

    Abrag Real Estate logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٥٬٩٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تم تنزيل السعر شقه مميزه للبيع ف الحي السابع بزايد

    El Marwa For Real Estate logo image

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في كمبوند الخمائل الشيخ زايد استلام فوري

    Bond & Key logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٣١٬٧٩١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٦٦٢٬٠٠٠ جنيه

    الشيخ زايد شقه 149 م مقدم 10٪ قسط 10 سنين

    الاولي العقارية logo image

    أوري, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٨٥٢٬٠٠٠ جنيه

    الشيخ زايد شقه 154 م مقدم 10٪ قسط 10 سنين

    الاولي العقارية logo image

    أوري, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٥٤٨٬٠٠٠ جنيه

    الشيخ زايد شقه 146 م مقدم 10٪ قسط 10 سنين

    الاولي العقارية logo image

    أوري, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٦٢٤٬٠٠٠ جنيه

    الشيخ زايد شقه 148 م مقدم 10٪ قسط 10 سنين

    الاولي العقارية logo image

    أوري, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في كمبوند الخمائل فيو لاند سكيب

    El Marwa For Real Estate logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٥٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دور ثالث 175م بأسانسير بفيلا مميزة تشطيب سوبر لوكس

    Compact Real Estate Company logo image

    الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 161م داخل ابراج زيد ( بسعر مميز للغاية )

    Abrag 2 logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بحديقة للبيع في كمبوند زايد ديونز 176متر

    Jedar Real Estate logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٥٩٬٨٨٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند زايد 2000 فيو لاند سكيب 190متر

    El Marwa For Real Estate logo image

    زايد 2000, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٦٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع في كمبوند الخمائل المرحله الثانيه

    El Marwa For Real Estate logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٣٠٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ف كمبوند الخمائل بالهضبه ١٤٣م+١٥٠م جاردن

    El Marwa For Real Estate logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٩٣ متر مربع

    ٢٠٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند زايد ديونز 146 متر متشطبة

    Jedar Real Estate logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٢٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبة استلام فوري للبيع في زايد ريجينسي

    Property Hills Star logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٩ متر مربع

    ٣٢٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٠٨٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 168متر 3غرف كمبوندELYSIUMبتسهيلات 10سنين

    اليزيوم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٤٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٠٦٬٠٠٠ جنيه

    الشيخ زايد شقه 137 م مقدم 10٪ قسط 10 سنين

    الاولي العقارية logo image

    أوري, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقه للبيع في كمبوند الخمائل الشيخ زايد

    El Marwa For Real Estate logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٢٧٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في فاي سوديك - نيو زايد

    Circles investment logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٤٤٬٦٥٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه ارضي للبيع كمبوند كرمه ريزيدنس - زايد

    Amaken For Real Estate logo image

    كارما ريزيدنس, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٥١٬٨٢٩ جنيه/متر مربع