شقق 3 غرفة نوم للبيع في الشيخ زايد, صفحة 344

8,785 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة خالصة للبيع في كمبوند الخمائل المرحله الرابعه

    El Marwa For Real Estate logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن ممتيز الترا سوبر لوكس فيو رائع

    Compact Real Estate Company logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٩٨ متر مربع

    ٥٣٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أول سكن ارضي بحديقة خاصة الترا سوبر لوكس بالمطبخ

    Compact Real Estate Company logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٤٢٬٦٥٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيزمنت 200م بجاردن خاص لوكيشن مميز تشطيب سوبر لوكس

    Compact Real Estate Company logo image

    الحي التاسع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو رائع مفتوح ولوكيشن ممتاز تشطيب الترا سوبر لوكس

    Compact Real Estate Company logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٤٠٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٣٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجوار كمبوند رويال سيتي الشيخ زايد أقساط8سنين

    Crown Developments logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٤٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٣٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 194متشطبه جاهزة للاستلام أمام ZED مباشرة

    Property Hills... logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو رائع مفتوح على جاردن وناصية بتشطيب سوبر لوكس

    Compact Real Estate Company logo image

    الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٩ متر مربع

    ٢٧٬٩٣٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر حصرية بإطلالات مميزة

    Home Select for real estate logo image

    ذا كورت ياردز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيعشقة 208م² بإطلالة – ألجريا ريزيدنس

    الافين للتسويق العقاري logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ١٢٩٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة ف قلب الشيخ زايد فيو تحفه، قسط 10 سنين

    متصدر

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٢٩٬١٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة ف قلب الشيخ زايد فيو تحفه، قسط 10 سنين

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٢٩٬١٢٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الشيخ زايد الحي السابع 170 متر

    Jedar Real Estate logo image

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضي بجاردن خاصه كبير لوكيشن مميز الترا سوبر لوكس

    Compact Real Estate Company logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٦٢٬٨٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع كمبوندElysium نص تشطيب فؤ قلب الشيخ زايد

    اليزيوم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٤٩٬٣٤١ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دور أول لوكيشن ممتاز وفيو مفتوح بتشطيب سوبر لوكس

    Compact Real Estate Company logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دور أول لوكيشن مميز وفيو رائع تشطيب سوبر لوكس

    Compact Real Estate Company logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح دور أول بأسانسير سوبر لوكس وفرش مودرن

    Compact Real Estate Company logo image

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي للبيع في الشيخ زايد الحي العاشر 180 متر

    Jedar Real Estate logo image

    الحي العاشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمقدم 10% بجوار كمبوند رويال سيتي الشيخ زايد

    Crown Developments logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٠٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 227م² للبيع – ألجريا ريزيدنس سوديك

    الافين للتسويق العقاري logo image

    فورتي ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٢٧ متر مربع

    ١٢٩٬٩٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالشيخ زايد امام كمبوند فيليدج ويست

    Crown Developments logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٣٬٦٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فى زايد القديمة امام الربوه بقسط على 10 سنوات

    CBE New Homes logo image

    اليزيوم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٤٧٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل140استلام فوري كاملة التشطيب بحري و لاندسكيب

    Bliss Gate, ريفييرا سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع في الشيخ زايد الحي ال 16 فيو بيفرلي

    El Marwa For Real Estate logo image

    الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٢٦٬٩٤٦ جنيه/متر مربع