شقق 3 غرفة نوم للبيع في الشيخ زايد, صفحة 341

8,785 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٤٬٩٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بمقدم 0% في الشيخ زايد قسط يصل 96 شهر

    Crown Developments logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٨٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دور أول فيو رائع ولوكيشن مميز تشطيب سوبر لوكس

    Compact Real Estate Company logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    الشيخ زايد كمبوند اوري شقه120م مقدم10% قسط10 سنين

    الاولي العقارية logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٧٤٬٠٠٠ جنيه

    الشيخ زايد كمبوند اوري شقه123م مقدم10% قسط10 سنين

    الاولي العقارية logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٩٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بمقدم0 % بجوار اركان مول شيخ زايد قسط يصل 96ش

    Crown Developments logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٨٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل استلام فوري و تقسيط 5 سنوات في Vye New Zayed

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٧١٬٤٧٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل استلام فوري و تقسيط 5 سنوات في Vye New Zayed

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٧١٬٤٧٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٩٧٨٬٠٠٠ جنيه

    الشيخ زايد كمبوند اوري شقه131م مقدم10% قسط10 سنين

    الاولي العقارية logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠١٦٬٠٠٠ جنيه

    الشيخ زايد كمبوند اوري شقه132م مقدم10% قسط10 سنين

    الاولي العقارية logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٩٢٬٠٠٠ جنيه

    الشيخ زايد كمبوند اوري شقه134م مقدم10% قسط10 سنين

    الاولي العقارية logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٦٤٬٠٠٠ جنيه

    الشيخ زايد كمبوند اوري شقه128م مقدم10% قسط10 سنين

    الاولي العقارية logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل استلام فوري و تقسيط 5 سنوات في Vye New Zayed

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٧١٬٤٧٤ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو رائع بحرى لوكيشن مميز بتشطيب سوبر لوكس

    Compact Real Estate Company logo image

    الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٨٨٬٠٠٠ جنيه

    الشيخ زايد كمبوند اوري شقه126م مقدم10% قسط10 سنين

    الاولي العقارية logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٢٦٬٠٠٠ جنيه

    الشيخ زايد كمبوند اوري شقه127م مقدم10% قسط10 سنين

    الاولي العقارية logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٥٤٬٠٠٠ جنيه

    الشيخ زايد كمبوند اوري شقه133م مقدم10% قسط10 سنين

    الاولي العقارية logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٣٦٬٠٠٠ جنيه

    الشيخ زايد كمبوند اوري شقه122م مقدم10% قسط10 سنين

    الاولي العقارية logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٧١٢٬٠٠٠ جنيه

    الشيخ زايد كمبوند اوري شقه124م مقدم10% قسط10 سنين

    الاولي العقارية logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    الشيخ زايد كمبوند اوري شقه125م مقدم10% قسط10 سنين

    الاولي العقارية logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٩٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بمقدم0 % بجوار اركان مول شيخ زايد قسط يصل 96ش

    Crown Developments logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٨٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٩٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بمقدم 0% في الشيخ زايد قسط يصل 96 شهر

    Crown Developments logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٨٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    الشيخ زايد كمبوند اوري شقه130م مقدم10% قسط10 سنين

    الاولي العقارية logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن ممتاز وفيو مفتوح ع شارع رئيسي بسعر مميز

    Compact Real Estate Company logo image

    الحي الخامس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٩٨٬٠٠٠ جنيه

    الشيخ زايد كمبوند اوري شقه121م مقدم10% قسط10 سنين

    الاولي العقارية logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٠٢٬٠٠٠ جنيه

    الشيخ زايد كمبوند اوري شقه129م مقدم10% قسط10 سنين

    الاولي العقارية logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع