شقق 3 غرفة نوم للبيع في الشيخ زايد, صفحة 338

8,785 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 180متر كمبوند حدائق المهندسين

    Abrag 2 logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بمطبخ للبيع بكمبوند ذا أدريس الشيخ زايد

    Abrag Real Estate logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٩٬٧٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٩٢٦٬٦٢٨ جنيه

    شقة بجاردن ريسيل اقل مقدم في كارميل سوديك على فيو

    Allocate Real Estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٨١ متر مربع

    ٩٣٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضي بجاردن لوكيشن مميز تشطيب سوبر لوكس بالتكييفات

    Compact Real Estate Company logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٥٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع 180م تقسيط دور الاول الحى الثامن الشيخ زايد

    IHouse development logo image

    جرين ريزيدنس 2, الحي الثامن, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٣٥٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بموقع مميز بكمبوند إيفوار -تقسيط 14 سنة

    Abrag Real Estate logo image

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٩٬٢٦٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 149 متر كمبوند فيلدج ويست

    Abrag 2 logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٦٠٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شه مميزه جدا 134 متر في كمبوند ذا ادريس زايد

    Abrag 2 logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٧٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 180م بكموند حدائق المهندسين الشيخ زايد .

    Abrag 2 logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع- كمبوند الخمائل الترا سوبر لوكس اول سكن

    Core Real Estate Development logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٤١٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه مميزه 164 متر داخل كمبوند فيلدج ويست درة

    Abrag 2 logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٧٣٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل فاي سوديك بموقع مميز بأحسن سعر

    Home Select for real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٧٣٬٢٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 3 غرف فيلدج ويست بالتشطيب و التكييفات

    Abrag 2 logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٦٠٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه فب الليجريا في بيفرلي هيلز استلام فوري

    Property Hills VIP logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة 177م للبيع في فيلدج ويست درة تقسيط

    Abrag 2 logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٦٢٬١٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في كمبوند روفان في الشيخ زايد

    روفان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بكمبوند ادرس الشيخ زايد ارضي بحديقة مطبخ وتكيف

    Abrag 2 logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٧٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130م متشطبة بجاردن50م جاهزة فوري بتكملة اقساط

    متصدر

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع باقل سعر كمبوند حدائق المهندسين - موقع م

    Abrag 2 logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع 190م ناصية علي جاردن بحري امام هايبر وان

    MADAEN GROUP logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة ( تشطيب راقي جدا )

    Image logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٩ متر مربع

    ٧٦٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه 175 متر بالشيخ زايد بتسهيلات ٣ سنوات

    IHouse development logo image

    بيت الوطن, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في كمبوند رواية بمقدم 1%

    Abrag Real Estate logo image

    ريوايه, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٠٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للسكن الفوري شقه متشطبه بكمبوند كيان

    Property Hills VIP logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دور ثاني بأسانسير لوكيشن ممتاز بتشطيب سوبر لوكس

    Compact Real Estate Company logo image

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    1

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع