شقق 3 غرفة نوم للبيع في الشيخ زايد, صفحة 336

8,785 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في كمبوند الخمائل 3 غرف نوم متشطبة بأقل سعر

    Element logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٧٬٥٩٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 164م 3 نوم بحديقة بتسهيلات بالتشطيب فيلدج ويست

    Abrag Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٦٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٤١٥٬٠٠٠ جنيه

    للتميز شقة 190م ناصية علي حديقة

    MADAEN GROUP logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه شقه 188م + حديقة 118م للبيع في زايد ديونز

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٤٦٬٢٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    149m Apartment First Phase in Zayed Dunes

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٥٠٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري في دار مصر 3 غرف متشطبة بالكامل

    Element logo image

    دار مصر - المرحلة 2, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة بيع الخمائل علي اكبر لاند سكيب

    Home Destination logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٧٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند دار مصر 12 – الشيخ زايد

    دار مصر - المرحلة 2, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة ارضي بجاردن في كمبوند ذا ادريس درة

    Abrag 2 logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٧٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 134م بكمبوند ذا ادريس الشيخ زايد بحديقة 100م .

    Abrag 2 logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٧٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دور أول لوكيشن مميز فيو رائع بتشطيب سوبر لوكس

    Compact Real Estate Company logo image

    الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٩٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بيع الخمائل جاردن متشطبة مطبخ تكيفات

    Home Destination logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كازا بيفرلي هيلز ارخص من سعر الماركت

    Element logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٤٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في كمبوند بليس جيت – الشيخ زايد

    Bliss Gate, ريفييرا سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬١١١٬٦٨٣ جنيه

    شقة لوفت بسعر محروق بمقدم 6.7 مليون في ارقي لوكيشن

    Real Vision logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٧٣٬٧١٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في زيد ويست - زيد بارك، برج Y

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢١٨ متر مربع

    ١٠٣٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة ارضي 179 متر بجاردن 45 متر كمبوند وان 16

    Abrag 2 logo image

    16 وان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٩٢٬١٧٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دور أول بأسانسير لوكيشن مميز بالفرش وبدون فيو رائع

    Compact Real Estate Company logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بحديقة ذا ادريس | بالمطبخ و التكييفات

    Abrag Real Estate logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٧٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالمطبخ والتكييفات للبيع في كمبوند ذا ادريس

    Abrag Real Estate logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٧٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزه جدا 134 متر ارضي بجاردن ذا ادريس

    Abrag 2 logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٧٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 149م بحري ناصيه افضل سعر في زايد ديونز

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٤٤٬٩٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بجوار هايبر وان شيخ زايد قسط يصل 8 سنوات

    Crown Developments logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٠٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بيع الخمائل ارضي جاردن متشطبة

    Home Destination logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٤٢٬٦٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للبيع اقل من سعر السوق 130م دار مصر ال12

    دار مصر - المرحلة 2, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع